Technológie

Dead Space Remake je taký strašidelný, že dokonca aj vývojársky tím sa ho snaží hrať

O remake Dead Space sa hovorí, že je taký strašidelný, že aj členovia vývojárskeho tímu bojujú s jeho hraním.

V rozhovore pre magazín PLAY (vďaka, Gamesradar+), technický riaditeľ David Robillard priznal, že mali problémy s prehrávaním v noci so slúchadlami, pretože „je to tak kurevsky strašidelné“.

Poďme si zahrať Dead Space – Late to the Party.

„Keď to hrám v noci, nemôžem to hrať so slúchadlami. Je to také strašidelné,“ povedal Robillard. „Len úroveň realizmu a opäť atmosféra. Nielen vizuálne, však? Spôsob, akým narábate so zvukom, prostredím, efektmi, systémami, ktoré sa vás snažia vystrašiť.

„Vieš, tieto veci sa dali urobiť [on PS4]Ale nie v takom rozsahu, ako dnes,“ dodali. „Naozaj veľa pridávajú žánru a viac spájajú celý žánrový zážitok.“

ICYMI, ktorú odporúča legendárny filmový režisér John Carpenter Momentálne sa pripravuje filmový projekt Dead Space. Halloweensky kormidelník už predtým hovoril o svojom záujme natočiť film Dead Space – a teraz povedal, že sa plánujú dostať hororovú franšízu prežitia na veľké plátno, hoci nie je pripútaný.

„Bol som veľkým fanúšikom videohier, takže som hral všetky hry,“ povedal vtedy Carpenter. „Pozeral som sa na RED, nové digitálne fotoaparáty, a spomenul som im, že chcem nakrútiť film Dead Space. Šlo to dookola a všetci si hovorili: ‚Ach, kedy to urobíš?“

A videli ste správu, ktorá vyzerá takto? Remake Dead Space má alternatívny koniec?

READ  GTA: Verzia trilógie bola stiahnutá z predaja kvôli „náhodne pridaným“ súborom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close