Technológie

OnePlus Open má dobrý fotoaparát [Gallery]

OnePlus vždy trochu zápasil s fotoaparátmi, a to aj napriek jeho sloganu „nikdy sa neusporiadaj“. Napriek vylepšeniam som nikdy nebol spokojný s úsilím značky, ale OnePlus Open to konečne mení s fotoaparátom, ktorý dokáže urobiť úžasné zábery.

Prvých niekoľko generácií smartfónov OnePlus malo prijateľné fotoaparáty, ale vo všeobecnosti sa v porovnaní s inými zariadeniami cítili ako dodatočný nápad. To sa začalo meniť s OnePlus 9 Pro, čo je výrazné zlepšenie oproti minulým iteráciám. Odvtedy má každý telefón OnePlus fotoaparát, ktorý objektívne nie je hrozný a dá sa povedať, že je celkom slušný. Ale pri pohľade na konkurenciu sa aj vlajkové lode OnePlus cítia ako čudáci.

Konečne to vyzerá, že OnePlus na to prišiel.

Skladací OnePlus Open využíva nový kamerový senzor Sony LYT-T808, čo je „hromada pixelov“. Základný popis toho, čo tento snímač robí, je použitie dvojvrstvovej štruktúry na zachytenie väčšieho množstva svetla pri celkovo menšom snímači. To je prakticky ekvivalent 1-palcového snímača.

V praxi to viedlo k dramatickému rozdielu v kvalite obrazu. Počas posledných dvoch týždňov pomocou OnePlus Open som zachytával zábery, ktoré prevyšujú akékoľvek zariadenie OnePlus, ktoré som predtým používal, a súperia s mojím Pixelom.

Obrázky hovoria hlasnejšie ako slová, takže tu sú niektoré scény, ktoré ma obzvlášť potešili.

Je mimo hlavného snímača. OnePlus Open je prvé zariadenie OnePlus, ktoré má na svojom fotoaparáte periskopickú šošovku a je to skvelé. 3x optická šošovka dokáže zasiahnuť 6x pri orezaní a kvalita je dosť nebezpečná. Nižšie nájdete 1x, 2x, 3x a 6x mieridlá.

Predovšetkým sú všetky scény v tomto príspevku zhustené, takže sa vráťte späť Tento album Fotiek Google Pre modely plnej veľkosti.

READ  Final Fantasy 7 Battle Royale je prvým vojakom, ktorý sa zastavil rok po svojom spustení

Všetky fotoaparáty smartfónov sú dnes vo všeobecnosti celkom dobré. Veľkou vecou je pre mňa konzistencia, v ktorej Pixel od Googlu (a iPhone od Apple) skutočne exceluje. Môžem sa spoľahnúť na to, že môj Pixel urobí záber a v akomkoľvek stave vyzerá dobre. Stále je ľahké zakopnúť tento fotoaparát, pretože OnePlus ešte nie je úplne pripravený. Ale v dobrom svetle som mal veľmi málo chýb. Open sa začína trápiť tam, kde svetlo klesá a HDR musí nabrať nedostatok, ale aj tak som bol celkom spokojný s množstvom záberov, ktoré som doteraz získal.

Najlepšie na tom je, že sa zdá, že sa nespolieha na softvér. Ďakujeme, že tieto výsledky vyzerajú len ako jeden v skutočnosti Dobrý hardvér fotoaparátu. Fotografovanie smartfónom sa v tomto bode spolieha viac na softvér ako na hardvér, ale zdá sa, že s týmto snímačom OnePlus spája pevný základ so softvérovým spracovaním.

Ak sa OnePlus dokáže držať tohto vzorca, myslím si, že značka ľahko predbehne Samsung a dostane sa na druhé miesto vo fotografovaní pre Android (aspoň v USA). Smartfóny Samsung neustále zanedbávajú stabilitu a veľmi zápasia s akýmkoľvek množstvom pohybu takmer za každých svetelných podmienok.

OnePlus prešlo dlhú cestu a nemôžem sa dočkať, čo príde ďalej.

OnePlus Open je možné zakúpiť od dnešného dňa za 1 699 dolárov OnePlus.com, Najlepšia kúpaA AmazonA naša úplná recenzia už čoskoro.

Viac o OnePlus:

FTC: Používame automatické pridružené odkazy, ktoré generujú príjem. Ďalej.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close