Technológie

Tento týždeň by mohol byť pre PlayStation veľký, pričom sa šíria klebety

Povesti o veľkom týždni pre PlayStation v skutočnosti začali naberať rýchlosť na internete, čo je často spúšťané spúšťačom. Najnovšia správa Bloombergu Povedal, že Sony môže vydať Project Spartacus niekedy v priebehu nasledujúcich siedmich dní. Pre tých, ktorí sú úplne mimo, je cieľom tejto aktualizovanej predplatiteľskej služby integrovať PS Plus A Teraz P.S.Ponúka viacero úrovní platieb s rôznymi ponukami.

Odkiaľ teda pochádza nový rozbočovač? Z toho, čo môžeme povedať, väčšina humbuku je vytvorená hádankou Tweet Grega Millera. Miller cez víkend napísal: „Človeče, ak je čo i len jedna z troch fám, ktoré som počul, pravdivá, bude to pre PlayStation veľmi zaujímavý týždeň.

Zdá sa, že Miller je dobre známy a jeho oneskorenie podcastu PS I Love You XOXO pridáva klebám ďalšiu váhu. Niečo V nasledujúcom týždni sa zníži. A čo viac, Millerov odkaz na „trojku“ hlása, že ide o Sony Smieť Majú plány, ktoré presahujú rámec spomínaného Spartaka. Možno úroveň hry ide podľa nás? To sa dozvieme už čoskoro.

Teraz vieme, čo si niektorí z vás myslia: O PlayStation sa šušká Celý čas, A to je to, čo sociálne médiá vo všeobecnosti naháňajú „v“ vplyve. Ale keď príde na Bloomberg, Greg Miller a niektoré dôveryhodné zdroje, ktoré hovoria, že všetko sa môže stať, myslíme si, že to stojí za pozornosť.

Čo si myslíte, že bude tento týždeň dostupné pre PlayStation? Choďte do divočiny so smiešnymi predpoveďami v sekcii komentárov nižšie.

READ  Lotus Ellis Game 240 Final Edition 2021 UK Review

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close