Technológie

Správca súborov Google preberá komponenty Material U.

Spolu s ním prichádza aj Android 12 Najväčší trasenie v dizajnovom jazyku V priebehu rokov – podriaďte sa. Zatiaľ nevidíme všetky aplikácie Google, ktoré by zahrnuli túto zmenu Proces sa začal Súbory poskytované Googlom sú najnovšie, ktorí skočili do rozbehnutého vlaku.

Nový dizajn vymyslel každý 9to5Google. Zavádza niekoľko jemných zmien, ktoré robia aplikáciu pre Android 12. Najvýraznejším rozdielom je nová spodná navigačná lišta, ktorá zaberá viac miesta a nesie sa svetlo modrá. Namiesto toho, aby ikony vybraných kariet zmodreli ako predtým, je aktívna karta okolo ikony označená tmavomodrým tabletom.

Vľavo: Starý. Stredná a pravá: Nový.

Rovnako ako v prípade nastavení systému Android 12, aj horná lišta sa pri listovaní v aplikácii zmení na modrú. Dá sa dosť dobre predpokladať, že táto modrá farba je zástupný symbol a nakoniec aplikácia vyberie farby, ktoré zodpovedajú vašej tapete a celkovej téme zariadenia. V tmavom režime sú prechody jemnejšie. Horná a spodná lišta majú rovnaký odtieň sivej a modrá tableta okolo ikony aktívnej karty je jediným indikátorom objektu, ktorý redizajnujete. Jednou zmenou, ktorú si možno okamžite nevšimnete, je to, že Google dodatočne odstraňuje staré robotické písmo pre Google Sans a nové textové písmo Google Sans.

Nový dizajn je už niekoľko týždňov k dispozícii pre beta kanál pre používateľov systému Android 12. Ak ste sa už pripojili k novému OS, aktualizujte aplikáciu, aby ste mali šťastie. Máme tiež najnovší súbor APK Zrkadlo APK„Aj keď bol redizajn v predchádzajúcej verzii pre nás živý, v1.0.378055542 Od júna.

Súbory Google
Súbory Google

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close