Technológie

Princezná Peach: Showtime! Zdá sa, že vývojár bol odhalený v kóde ukážky

Obrázok: Nintendo

Nintendo vydalo bezplatné demo pre Princess Peach: Showtime! A okrem toho, že nám dáva prvú ochutnávku pripravovaného dobrodružstva, zdá sa, že obsahuje aj niekoľko dôležitých informácií o vývojárovi Showtime, ktorý ešte nebol zverejnený.

Podľa údajov DataMiner @LuigiBloodVývoj je na kartách po objavení jeho kódového označenia pre vývojárov v demo súboroch Good-Feel.

LuigiBlood hovorí, že kódové označenie PJ037 zahrnuté v deme sa riadi rovnakými konvenciami pomenovania ako v Yoshi's Crafted World (PJ033) a Kirby's Extra Epic thread (PJ040) – obe sú od Good Feel.

Dataminer môže povedať, že čísla v týchto kódoch dobre fungujú na Showtime od roku 2019, čo spadá medzi kódové názvy v dvoch vyššie uvedených tituloch.

Samozrejme, v tejto chvíli nie je nič oficiálne potvrdené. Na základe predchádzajúcich plánov Nintenda by sme si predstavovali, že si budeme musieť počkať na Princess Peach: Showtime! Zverejnené dňa 22. marca Predtým, ako určite spoznáme vývojára. Dobrý pocit má veľký zmysel.

Hru si teraz môžete vyskúšať na vlastnej koži v novej bezplatnej ukážke Zmeňte eShop. Pozrite si naše ukážkové pokrytie nižšie, kde nájdete pripomenutie toho, čo sme si mysleli o Showtime minulý mesiac.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close