Technológie

Projekt Black Budget od PUBG Studios bude vydaný skôr, ako sa očakávalo, hovorí vydavateľ Grafton

Zdá sa, že Project Black, nadchádzajúca extrakčná strieľačka PUBG Studio, zníži svoj rozpočet v druhej polovici roku 2024.

Toto je posledný krok Croftona Finančný výkazTo naznačuje, že strieľačka PvPvE by mohla byť vydaná skôr, ako sa pôvodne odhadovalo na roky 2024-2025.

Spravodajské vysielanie: Kto by mal hrať v The Legend of Zelda: The Movie?Sledujte na YouTube

Rozpočet Project Block vyšiel na svetlo v samostatnej finančnej správe Grafton začiatkom tohto roka, ktorá bola opísaná ako projekt, ktorý „vyzýva nás spopularizovať žáner extrakčných strieľačiek na základe našich skúseností s produktmi a službami PUBG“.

Project Black, ktorý je teraz uvedený pod „kľúčovými titulmi spoločnosti Crofton“, vedie rozpočtový zoznam a hra je vo vývoji v PUBG Studios a „zameraná na spustenie v 2H24“ – inými slovami, v druhej polovici roku 2024.

Hoci konkrétne detaily ešte musia byť objasnené, vyzerá to tak, že strieľačka príde na konzolové a PC platformy.

Medzi ďalšie hry uvedené ako „hlavné tituly“ patrí „The Next Subnautica“, ktorého vydanie sa očakáva v prvej polovici roku 2025, a Project Gold Rush, akčná dobrodružná sandboxová hra od Vector North, ktorá má vyjsť približne v rovnakom čase. (Vďaka, GamesHorizon)

Krafton sa chystá spustiť svoje „prvé kanadské AAA herné štúdio“. Štúdio pod vedením bývalého herného riaditeľa Ubisoftu Patrika Méthého – „kľúčovej postavy s viac ako 20-ročnými skúsenosťami na vedúcich pozíciách v niektorých z najprestížnejších svetových franšíz“ – plánuje v priebehu nasledujúcich troch rokov najať 150 ľudí, vrátane pozícií. Animácia, programovanie a HR

Producent Benoît Frappier, herný riaditeľ Frédéric Duroc a technický riaditeľ Martin Paradis sa už pripojili k Matthieuovi v tomto novom počine.

READ  Vyzerá to, že Neymar prichádza na Fortnight • Eurogamer.net

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close