Technológie

Prvý jazdec pekárne bez strechy v hodnote 1,5 milióna dolárov – najdrahšie Bentley, aké kedy bolo vyrobené

Dávno predtým, ako lak na prvom automobile zaschol, predal Beckley všetkých 12 príkladov Baker’s exkluzívnemu zoznamu bohatých zákazníkov. Je však nepravdepodobné, že veľa z nich v jednom závode plne využije motor s výkonom 659 koní a rýchlosťou 200 km / h.

Ako možno čakáte, väčšina ľudí múdro spojí svoje investície do garáže mimo nepriaznivého počasia – elegantné dve sedadlá sa budú natáčať iba na viac dní, dovoleniek a príležitostných spoluprác.

Tento týždeň mi teda Bentley odovzdal kľúč k 13. príkladu, Bageller Car Zero, aby som dokázal, že super automobil v štýle Parsetta stojí za súčet jeho častí. Inžiniersky prototyp bol použitý pre sériu prísnych testov odolnosti, ktoré zaisťujú, že majitelia nebudú musieť používať záruku.

Patria sem tisíce kilometrov za každého počasia, aerodynamické tréningy vo vzduchových tuneloch a obvyklé vysoké štandardy výkonu spoločnosti Bentley. Z dôvodu chýbajúcej strechy – dokonca ani núdzového výklopného krytu – sa na otvorenom kokpite dokončili aj teplotné skúšky + 80 ° C a –10 ° C.

V čase, keď som sa dostal na preteky neďaleko Bedfordu, sa našťastie ľad topil. Väčšina pekárov je určená pre zahraničné pobrežie, ale v skutočnosti nedostatok strechy obmedzuje preferencie pre veľkú časť britského roku.

Slabošský? Pravdepodobne, ale luxusná, drahá a elegantne navrhnutá kabína je orezaná z efektných krytov. Vyznačuje sa tiež dyhou na palubnej doske vyrezanou z 5 000 rokov starého dubového dreva, ktorá je odolná zo zálivu Norfolk.

READ  Názov dňa vydania Gran Turismo 7 PlayStation VR2 potvrdený – GTPlanet

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close