šport

PSG chce získať Sergia Ramosa

dnes 13:04
|

Kapitán španielskej futbalovej reprezentácie Sergio Ramos sa zaujíma o francúzskeho šampióna Paríža St. Pre 34-ročného stopéra Realu Madrid pripravuje finalista poslednej edície Ligy majstrov údajne trojročný kontrakt s čistým príjmom 60 miliónov eur. Informovalo o tom periodikum AS.

Sergio Ramos.

Prečítajte si tiež

Medzi ikonou Realu Madrid a vedením klubu je spor

Súčasná zmluva Ramosu s „Bielym baletom“ vyprší v júni budúceho roka a so záujemcami o jeho služby môže rokovať už v januári. PSG sa údajne bude snažiť získať podporu Realu Madrid, ktorý pôsobí na San Bernabeu nepretržite od roku 2005, a to počas zimného prestupového obdobia.

Vedenie španielskeho klubu sleduje dlhodobú stratégiu a ponúka svojmu kapitánovi predĺženie zmluvy iba o jeden rok, pretože má tridsať a v tomto veku nepodpisuje s hráčmi dlhodobejšie zmluvy.

Ramos pred pár dňami prekonal európsky rekord talianskej brankárskej legendy Gianluigiho Buffona, keď nastúpil na 177. zápas za španielsku reprezentáciu. Teraz môže zaútočiť na svetový rekord Egypťana Ahmeda Hassana. V rokoch 1995 až 2012 odohral za svoju krajinu 184 zápasov. Ramos ho mohol dobehnúť na letných majstrovstvách Európy.


Keď nemáte svoj deň, ale ste brankár:

READ  Van Shalwick, Yassel, poslední Namíbijci

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close