Svet

Redaktor chémie amazonského miliardára, redaktor / článok / LSMLV

Učiteľ chémie Sean Seattle na strednej škole Dan Judd sa stal nesmierne bohatým, keď akcionár Amazonu McKenzie Scotland vstúpil do manželského prístavu s treťou najbohatšou ženou na svete. Majetok Magnie má hodnotu 53 miliárd dolárov, ale ona aj jej mladý manžel prisľúbili väčšinu peňazí na charitu.

50-ročná McKenzie Scott je americká spisovateľka, ktorá je 25 rokov vydatá za zakladateľa Amazonu, miliardára Jeffa Bezosa. Majú štyri deti: troch synov a dcéru adoptovanú z Číny.

McKenzie a Jeff pred dvoma rokmi Oznámený rozvod. Bezos je najbohatším človekom na svete a McKenzie v dôsledku rozvodu získal štvrtinu svojho podielu v Amazone. Podľa časopisu Forbes je čisté imanie Scotta v súčasnosti 53 miliárd dolárov, čo ho robí Tretia najbohatšia žena na svete.

Don Judd dlhé roky učil prírodovedu na prestížnej strednej škole v Seattli, kde sa vzdelávali deti McKenzie Scotta.

„Je čudné napísať list, ktorým by som chcel povedať, že plánujem venovať väčšinu svojho majetku počas celého života. Nikdy by som si nepredstavoval, že budem mať k dispozícii značné bohatstvo. Väčšinu svojho života mám pracoval ako učiteľ a ocenil štedrosť ostatných. Teraz som sa však zhodou okolností oženil s niekým veľmi veľkorysým a láskavým, ktorého som poznal. “ Dan píše o svojom vzťahu s McKenzie. „Pripájam sa k jeho prísľubu darovať obrovské bohatstvo službe komunite.“

McKenzie Scott sa pripája k sľubu, že Bill Gates, Warren Buffett a ďalší miliardári sľúbili väčšinu svojho bohatstva charitatívnym organizáciám. Napríklad minulý rok Škótsko oznámilo rôzne charitatívne účely Daruje takmer šesť miliárd amerických dolárov.

Jeff Bezos vyjadril svoje šťastie nad šťastím svojej bývalej manželky: „Dan je skvelý chlap a ja som šťastný za oboch.“

READ  Ratatouille? Hlodavec nájdený v mrazenom kuracom Woolworths [watch]

Chyba v článku?

Zvýraznite text a stlačte Ctrl + EnterPošlite text na úpravu!

Zvýraznite text a stlačte Nahlásiť chybu Tlačidlá na odoslanie upraviteľného textu!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close