Technológie

Režim Forgotten Fortnite dosahuje so sezónou OG historické maximum

Pôvodný režim Fortnite, Save the World Season OG, sa od svojho vydania opäť vzkriesil. Jeho maximálny počet hráčov S takmer 50 000 hráčmi naraz.

Fortnite vydal svoj free-to-play multiplayerový battle royale režim 26. septembra 2017 a rýchlo vzal svet útokom.

Skutočný debut hry však vyšiel 25. júla 2017 a namiesto toho sa nazýval verzia pre jedného hráča. zachrániť svet. Úlohou hráčov je bojovať proti vlnám zombie podobných „plev“ po tom, čo búrka vyhladí 98 % ľudskej rasy.

Článok pokračuje po inzeráte

Mnohí OG hráči si možno pamätajú jeho existenciu, ale keď Battle Royale debutoval a stal sa jednou z najväčších hier všetkých čias, rýchlo stratil akúkoľvek popularitu v porovnaní.

Namiesto toho bol ponechaný ako platená expanzia pre Fortnite. Vo svojej histórii sa nikdy nepriblížil k výšinám svojho náprotivku z Battle Royale alebo neskoršieho pridania kreatívneho režimu a súťažných režimov.

Teraz, s aktualizáciou Chapter 4 Season OG, vyletel do nových výšin, aby prekonal svoje rekordy všetkých čias, odkedy je na Discovery.

Zaregistrujte sa zadarmo s Dexerto a získajte:

Menej reklám|Tmavý režim|Ponuky na hry, TV a filmy a technológie

Článok pokračuje po inzeráte

Fortnite Save the World dosiahol najvyšší počet hráčov v histórii

Podľa Fortnite.GGSave the World dosiahol najvyšší vrchol súčasne so 49 273 hráčmi.

Oproti minulému mesiacu to zaznamenalo nárast o takmer 20 000 hráčov, ktorý v októbri 2023 vzrástol len na 29 644. Počet hráčov pre tento režim sa pohyboval okolo tejto značky, odkedy bola pridaná na kartu Discovery a sledovať údaje.

Rekordný úspech Fortnite Season OG možno pripísať masívnemu prílevu hráčov. Po tom, čo viac ako 44 miliónov ľudí hralo Fortnite za jediný deň, to viedlo k tomu, že noví a vracajúci sa hráči vyplnili režim pre jedného hráča.

Článok pokračuje po inzeráte

Okrem toho hráči používajú tento režim na rýchlejšie upgradovanie XP a získavanie bezplatných V-Bucks dokončením rôznych úrovní a úloh v hernom režime.

Hoci fanúšikovia roky očakávali, že to bude free-to-play, aby ste si Save the World zahrali sami, musíte si ho kúpiť Save the World Pack Epic Games Store.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close