Technológie

Round Up: Recenzie na Pokémon Scarlet and Violet

Zdá sa, že väčšinou nie sme v hodnotení sami. Poďme na recenzie iných predajní:

Rozbehneme veci s tými, ktorí sa na hrách dobre bavili. Gamespot Scarlet and Violet mu vo svojej recenzii udelili pôsobivých 8/10, pričom chválili novú mechaniku Terastalizing a Egg, pričom sa príliš nezdržiavali vo výkone.

Hoci nedostatočná prezentácia a vizuálne problémy brzdili hry, Pokemon Scarlet a Violet sú stále najlepšími mainstreamovými Pokémonmi za posledné roky.

Metro Vo svojej recenzii dal hrám podobne pozitívnych 4/5. Aj keď sa outlet nezamiloval do nového Pokémona, rešpektoval herné ambície a nazval ho „najlepšou pokémonskou hrou na Nintendo Switch“.

Pokémoni sa neustále topia v nevyužitej energii, takže nie je ťažké poukázať na nespočetné množstvo ďalších vecí. Ale okrem toho má Scarlet and Violet relatívne málo praktických chýb.

Posúvame kladnú stupnicu o niečo nižšie, StrážcaRovnako ako my sme si mysleli, že hry ukázali dobré vylepšenia, aj keď nás sklamal slabý výkon.

Hry ako Arceus, Scarlet a Violet majú veľké sny, no v skutočnosti zlyhávajú. Bez preháňania možno povedať, že Scarlet/Fiolet je jedna z najhoršie vyzerajúcich a spustených hier, aké som kedy hral.

kedy Polygón Bez oficiálneho hodnotenia bola jej recenzia rovnako zmiešaná, pričom kritici ocenili rozsah hry, ale verili, že otvorený svet tomu nevyhovuje. Pokémonské legendy: Arceus.

Povahou hier v otvorenom svete je pozývať vás do určitých oblastí a blokovať vás pred ostatnými. ale Crimson A fialový Nie je veľa metód, ktoré predchádzajúce hry Pokémon používali na označenie, či ste v nebezpečnej zóne.

Eurogamer Nový Pokémon v hrách odráža podobnú víziu, chváli otvorený svet a škálovanie úrovní, ale pripúšťa, že grafika hier je ich pádom.

Ak by sa na Scarlet a Violet venovalo viac času a lesku, mohli naplniť svoje ambície a stať sa obrovským svetom, o ktorom snívali mnohí fanúšikovia, vrátane mňa. Napriek tomu má séria Pokémonov plán, ktorý nečaká na Slowpoke.

nakoniec Gamesradar+ Napriek chvále pôvodného skóre Tobyho Foxa dal titulu vo svojej recenzii 3/5, hoci bol veľkým sklamaním v otvorenom svete hier a výkone.

Pokemon Scarlet and Violet mali byť jasným a odvážnym vstupom, ktorý pripravil sériu na budúce rozšírenie, ale pokus zostať verný minulosti a modernizovať sa naozaj nevyšiel.


Pozrite si našu recenziu vyššie alebo, ak si chcete vypočuť naše myšlienky spolu so zábermi z hier, pozrite si to vo forme videa nižšie!

budeš Pokémon Scarlet a Violet bude čoskoro vyzdvihnutý? Dajte nám vedieť, čo sa chystáte chytiť do komentárov nižšie!

Upozorňujeme, že niektoré externé odkazy na tejto stránke sú pridružené odkazy, čo znamená, že ak na ne kliknete a uskutočníte nákup, môžeme získať malé percento z predaja. Prečítajte si prosím naše Zverejnenie FTC Pre viac informácií.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close