Technológie

Rozhovor s vývojárom Kung Fury: Street Rage: Prijmite absurditu s jedinečným beat-em-up

Kung Fury: Street Rage je videohra založená na úspešnom krátkom filme komédie o bojových umeniach na Kickstarteri „Kung Fury“, príbehu policajta z 80. rokov, ktorý ovláda svoje bojové umenia na úrovni superhrdinov. Kung Fury: Street Rage je k dispozícii na Steame za 19,99 dolárov, ale je to hra mesiaca IGN Plus a členovia Plus môžu získať kľúč Steam ako odmenu IGN a skočiť priamo do hry.

Plus Členovia – Získajte svoj kľúč pre Kung Fury: Street Rage – Ultimate Edition Stránka odmien IGN. Nie ste členom Plus? Viac sa dozviete tu. Môžete tiež sledovať vývojárov Twitter.

Oskar Eklund, generálny riaditeľ a zakladateľ Hello There Games

Sadol som si s Oskarom Eklundom, generálnym riaditeľom Hello There Games, aby sme sa porozprávali o Kung Fury: Street Rage, aktualizácii k 5. výročiu a o tom, ako hra vôbec vznikla.

Eklund sa prvýkrát stretol so spisovateľom, režisérom a hviezdou Kung Fury Davidom Sandbergom, keď obaja pôsobili v Universal Music. Eklund (bojovník taekwondo) viedol štúdio pri vydaní hry Taekwondo, dotykovej hry založenej na bojovom umení, a bol v Universale, aby sa porozprával s tímom vývojárov AVICII Gravity a zosnulým hudobníkom AVICII, ktorí na oboch pracovali. AVICII Invektor.

Tvorba Kung Fury: Street Rage

Eklund a Sandberg sa stretli v konferenčnej miestnosti a trafili sa do bojových umení. Sandberg povedal Eklundovi o Kung Furym a povedal, že má záujem o zápas. Po 15 minútach bol Eklund tento nápad predaný a po úspechu Kung Fury short na Kickstarteri sa tím podelil o jeho nadšenie, keď sa posunuli do vývoja.

Kung Fury nie je ako iné filmy o bojových umeniach a Kung Fury: Street Rage sa nehrá ako iné postranné rolujúce beat-em-upy. Namiesto postupu „zľava doprava“ pomocou mriežkového, voľne sa pohybujúceho boja nemá Kung Fury: Street Rage vôbec žiadne ovládacie prvky pohybu, pričom sa rozhoduje iba pre boj založený na blízkosti pomocou ľavého a pravého tlačidla na útoky (aspoň. v základnej hre). Eklund povedal, že výber bol urobený v spojení s obmedzeniami vývoja pre mobilné zariadenia, veľmi krátkym vývojovým časom, ale pomáha mu to odlíšiť sa od konkurencie s rytmickejším pocitom ako väčšina bojovníkov.

Laser Unicorns (jedna z produkčných spoločností stojacich za filmom) a Sandberg spolupracovali priamo s Hello There Games, aby do hry priniesli postavy a nepriateľov z filmu. . Našťastie sa našlo publikum, ktoré umožnilo štúdiu pracovať na rozšírených verziách založených na príbehoch s komentármi, ktoré poskytlo herecké obsadenie filmu, a na hudobnom videu Davida Hasselhoffa „True Survivor“.

5. výročie a posledné vydanie

Na oslavu piateho výročia Kung Fury: Street Rage sa Laser Unicorns, David Sandberg a Hello There Games rozhodli vytvoriť novú hru; Kung Fury: Street Rage – Ultimate Edition. Táto nová verzia spája všetok predtým vydaný obsah a pridáva ďalšie svety, súboje s bossmi, funkcie, nové herné režimy s voľným pohybom, lokálny multiplayer a dokonca aj Davida Hasselhoffa ako hrateľnú postavu.

Ak chcete skočiť do hry, považujte Kung Fury za zábavnejšie s kamarátom, takže sa v klasickom režime nezabudnite spojiť alebo sa navzájom vyzvať. Hráči s orlími očami by si tiež mali dávať pozor na priznanie Triceracopa, neslávne známy odkaz „modrej obrazovky“ a odkazy na Ninja korytnačky tínedžerov…

Keď sa ho opýtali na budúce plány pre Kung Fury (alebo Kung Fury 2), Oscar jednoducho žmurkol: „Možno?“ Čo prinesie budúcnosť, sa uvidí.

Čo je IGN Plus?

IGN Plus je plán plateného členstva pre IGN a teraz môžete získať ročné členstvo len za 29,99 USD alebo 4,99 USD mesačne, ak chcete ísť touto cestou. Môžete to vyskúšať len za 1 dolár na 30 dní.

Ako člen IGN Plus získate:

Brian Barnett píše recenzie, návody, funkcie a ďalšie informácie pre IGN & GameSpot. Jeho výstrelky môžete napraviť na Twitteri (@Ribnax), nevybavené (Ripnox) & Twitch (Ripnox) alebo si pozrite jeho fantastickú videohernú talkshow The Platformers trakcia & Apple podcasty.

READ  Vyzerá to ako údolie Startu so svetelným rokom Frontier Mex

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close