Technológie

Hades smeruje do zariadení Apple cez Netflix v roku 2024

Milovaný darebák Hades od Supergiant Games, v ktorom sa pokúsite uniknúť z podsvetia gréckej mytológie, prichádza na zariadenia Apple prostredníctvom Netflixu v roku 2024.

Keď Hades príde na iOS, bude robiť to isté ako ostatné hry Netflix bez reklám v hre, dodatočných poplatkov a nákupov v aplikácii. Je k dispozícii na prehrávanie na viacerých zariadeniach s Netflixom, ako vždy!

My v IGN s potešením predstavujeme naše ocenenie Hra roka 2020.

„Hades je druh rogue-lite, ktorý nastavuje latku kreatívneho kombinovania žánrov a vytvárania ich silných stránok, ktoré sa navzájom dopĺňajú nečakaným spôsobom,“ napísali sme o Hadesovi. „Uspokojivý boj založený na ťahu v kombinácii so schopnosťou rogue-lite poraziť hru s množstvom výhod a vylepšení vám dáva pocit, že ste bohom.

„Predovšetkým je to spôsob, akým Hades kombinuje naratívnu progresiu s hernou slučkou. Neúspešné behy, výber hráča a vstavané vzťahy sú momenty, ktoré sú jedinečné pre vašu hru.“

Hades sa pripája k hrám dostupným pre predplatiteľov Netflixu, ako sú Dead Cells, Tomb Raider Reloaded, OXENFREE, OXENFREE II: Lost Signals, Valiant Hearts: Coming Home, Shovel Knight: Pocket Dungeon a ďalšie.

Mať viac ľudí, ktorí hrajú Hades, je určite dobrá vec pre Supergiant Games, pretože na Hades 2, ktorý sa dostane do Early Access na jar 2024, je to ešte náročnejšie.

Pozrite sa tiež, ako nedávny hráč Hades dokončil zdanlivo nemožný beh a ďalšie veľké novinky z Netflix’s Geek Week 2023.

Máme tip? Chcete diskutovať o potenciálnom príbehu? Poslať email na [email protected].

Adam Pankhurst je spravodajcom pre IGN. Môžete ho sledovať na Twitteri @AdamBankhurst A ďalej trakcia.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close