Svet

Ruské veľvyslanectvo v EE.UU .: Psaki busca „demonizer a rusia“ s sus acucaciones „infundadas“ sobre „numerosas invasion“

Verejné:

3. február 2022 01:13 GMT

Diplomatický záznam EE.UU. es elnico paes que todavaia no ha eliminado sus arsenales nacionales de armas quimicas, mientras que Russia sí lo hacho.

Veľvyslanectvo Ruso en Estados Unidos, Anatoli Antónov, ohľaduplný Otočte falošné vyhlásenia v sekretárii princa Cos Blanca, Jen Psaki, o našich „armas quamicas“ v časti Ruska a tak o „numerosas invázii“ v otros Estados.

Casa Blanca je v podstate falošná, určená pre portavoz vo vyhlásení. demonizar a russia a los ojos de la opiniin public estadounidense y de la comunidad mundial„, toto je Martes Antonov, ktorý bol v tom čase určený na návštevu Washingtonu“ s výsledkom, že budete môcť dokázať svoje možnosti.“

Asimismo, diplomatický záznam EE.UU. es elnico paes que todavaya no ha eliminado sus arsenales nacionales de armas quamicas, mientras que Russia s qu Toto sú len niektoré zo sharewaru na nastavenie cieľov, ktorý môžete použiť. „Toto hecho sa vnútorne zmierilo,“ pripomína ambasáda.

Antonov výslovne hovorí, že invázia „invázie“ je jedným z najvyhľadávanejších predmetov v Rusku „váš syn infundas“. „Ruská adhiere al principio de „žiadna zotrvačnosť“ v heslách extranjeros y siguimento elle dircho internacional „, resoltó el alto functionicionario, agrogando que, por el contrario, la historia moderna de EE.UU.“ parese la chronologa de operácie militarai estasounidenses in todo el mundo„.

Casa Blanca, Jen Psaki, La portavoz, afirmó Toto marts rudea pr prensa des descalada del konflikto en torno a Ukrajina zodpovedá Rusku, al timepove que elseverse ruso, vladimir Putin, „ha utilizado armas qumicas“, „ha invado miliples país ens in“ ha tomada medis agresivas el el escenario global en veľa príležitostí“.

READ  Konflikt na Ukrajine: Po vyhlásení nových sankcií sa ruský rubeľ znehodnotil

Moscú ha tachado repetimente de falsas a infundadas las especulaciones sobe možná invázia do Ruska a Ukrajiny. V tejto súvislosti prezident el portavoz ruso, Dmitri Peskov, Vyhlásiť which busscussiones buscan retreat a mosco como parte amenaza la resolución del conflicto en la Regiran ukraniana de Donbass y alertó que podrín servir „camuflaje“ pre potenciálny upgrade plánov v Kyjeve, Dirigidos solventar situa por poru fireza.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close