Zábava

Sajfa má koronavírus: V „umeleckom“ priemysle sme sa trochu uvoľnili pomocou rúšok, vzdialenosti a mier

Pre uloženie článku musíte byť prihlásený.

Známy moderátor priznáva, že hoci nevie, kde sa nakazil, v poslednej dobe mnoho ľudí v jeho okolí spomalilo, aby dodržali základné opatrenia.

V sobotu Sajfa informoval fanúšikov na Instagrame, že ochorel na koronavírus. Jej primárnym cieľom bolo v prvom rade vyzvať všetkých pozorovateľov, aby nespomalili dodržiavanie opatrení v čase, keď sa situácia aspoň trochu zlepšila. Odborníci dnes poukazujú na návrat stúpajúceho trendu a na skutočnosť, že krivka počtu nových infekcií sa opäť odklonila smerom nahor.

Známy moderátor priznáva, že nevie, kde sa nakazil, ale zároveň sa spolu s okolím pri dodržiavaní opatrení uvoľnil. „Neviem, odkiaľ som mohol byť nakazený, od koho a pri akej príležitosti. Viem iba jedno – aspoň my v„ umeleckom “priemysle sme si trochu oddýchli pomocou rúšok, vzdialenosti a opatrení. Postarajte sa o seba! Buďte opatrní a noste závoj. ““ Sajfa odkázal prostredníctvom sociálnej siete.

Dobrá správa je, že jeho príznaky sú iba veľmi mierne, najviac ho trápi svalová slabosť. Veronika zatiaľ nemá výsledky testov, ale obaja prirodzene zostávajú v karanténe.

Sajfa je známy svojou prirodzenou (ľudskou) pozitívnosťou a svojej reputácii neostal nič dlžný ani v tomto prípade. „Dali sme vedieť všetkým susedom, dali sme Molly svokre a zostávame doma na plný úväzok. Konečne máme čas pre seba a svoje pleťové masky,“ uviedol na Instagrame.

Aj Adela Vinczeová mala nedávno pozitívny test na koronavírusy, oznámil jej manžel Viktor na sociálnej sieti. „Pozdravujeme vás z karantény. Adelka je pozitívna, po novom teste PCR som opäť negatívna – zatiaľ,“ napísal Vincze na Instagrame. Mnoho celebrít a tisíce fanúšikov si želali skoré uzdravenie Cifrovcov a Vinczeovcov a my sa k nám pridáme.

READ  SkyShowtime a Warner Bros. Discovery oznamujú významnú dohodu o akvizícii programov

Nahlásiť chybu.
Ak nájdete v článku chybu alebo máte pripomienky, dajte nám vedieť.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close