Zábava

Severné Írsko vs Slovensko: Joe Hart bol nadšený z toho, že Bailey Peacock-Farrell zažiarila v medzinárodnom meradle

Postoj Bailey Peacock-Farrellovej Joe Hart verí, že môže s klubom a krajinou prejsť dlhú cestu.

Napriek tomu, že videl, ako Peacock-Farrell Hart a Nick Pope dominujú v drese číslo 1 v Burnley, 24-ročný hráč nevykazoval po postupe na medzinárodnú úroveň žiadne známky hrdzavenia prsteňa.

Napriek tomu, že o rovnaký dres bojoval v Turf Moore, Hart hovorí, že vytvoril špeciálne puto so svojím 24-ročným géniusom.

„Veľmi ma bavilo budovať si s ním (Bailey) vzťah a myslím si, že musí byť lepším strážcom. Zameranie, nálada, práca v telocvični,“ uviedol Hart pre BBC.

„Skutočne to kúpil. Namiesto toho, aby bol treťou voľbou a čakal, čo sa stane, robí veci.

„Je zrejmé, že sa nevie dočkať svojich zápasov v Severnom Írsku. Je to mrkva za to, že nie je na lavičke náhradníkov. Veľa trénoval, ale ja a Bobby (Nick Pope) sme mohli byť oporou tímu.“

„Takže je dobré mať ho v centre, aby ste videli celkový obraz. Myslím si, že to uvidíte, a z toho čerpá výhody na medzinárodnej úrovni.“

„Viem, že je viac než pripravený, keď zavolá Burnleyho.“

Hart tvrdí, že sa cítil „trochu zodpovedný“ za vývoj Peacock-Farrella v Burnley, pretože nemal prvý tímový futbal, ktorý by bojoval so severoírskym brankárom.

„Páči sa mi Baileyov prístup a chuť do jedla. Bol som v Burnley a bol som do istej miery zodpovedný za to, že by z tejto úlohy mal úžitok,“ dodal Hart.

Bailey Peacock-Farrell zo Severného Írska

„Ale na konci dňa je to profesionálny boj so psami. Z tejto role nikdy neodídem.“

A dodal: „Nie zakaždým, keď som sa snažil ísť vpred, ale Bailey prichádzal v domnení, že dostane rolu, ktorej sa budem chopiť.

READ  'Avatar: The Way of Water' od 20th Century Studios a Lightstorm Entertainment debutovali na prvom mieste so 441,6 miliónmi dolárov na celom svete.

„Takže som sa chcel sústrediť na neho a pomôcť mu dostať sa späť, ako sa len dá, a dať ho na správnu cestu, čo sa bude diať ďalej.“

Hart hovorí, že sa inšpiroval výkonom Peacock-Farrella pre Severné Írsko, keď sa postavili v dave, aby sa dostali do finále Euro.

Hart v rozhovore pred štvrtkovým finále play-off proti Slovensku uviedol: „Viem, ako je nadšený, že môže reprezentovať Severné Írsko, hrací čas a potenciálnu mrkvu v eurách.

Načítava sa anketa

Kto sa kvalifikuje do finále Európy?


„Ak je váš hrací čas krátky, skutočne vytvoríte okamihy, keď získate minúty. Poznám tento pocit.

„Brankárstvo znamená, že nemôžeš prenasledovať, nemôžeš vydávať vyhlásenia ako útočník. Musíš len vidieť, čo sa stane. Som tak ohromený, že Bailey na tieto chvíle čaká.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close