Technológie

Sledovače Android Find My Device sa teraz dodávajú do 2 až 4 týždňov

Sledovače ako AirTag prichádzajú na Android vďaka širšiemu zavedeniu siete Find My Device a Pebblebee teraz hovorí, že nové objednávky budú odoslané do 2-4 týždňov, pretože zariadenia sa začnú dodávať budúci týždeň.

Pebblebee je jednou z dvoch značiek, ktoré tento týždeň spúšťajú sledovače pre sieť Android Find My Device. Ale keď je prítomný Cipollo Doručujeme len objednávky do júla 2023 Budúci týždeň Pebblebee odosiela objednávky okamžite. V skutočnosti sa tento proces už začal pre niektorých skorých kupujúcich.

Teraz získavame prehľad o tom, ako rýchlo budú odoslané nové objednávky.

V aktualizácii Jeho webová stránkaPebblebee to teraz potvrdil Označte to, KlipA kard Sledovače pre sieť Android Nájsť moje zariadenie sa teraz dodajú „do 2 až 4 týždňov“. Predtým Pebblebee spomenul, že sledovače sa začnú odosielať 27. mája.

Z toho, čo zatiaľ vieme povedať, to bude v blízkej budúcnosti najrýchlejší tracker podobný AirTag pre Android. hovorí Cipollo Druhá dávka bude odoslaná od 10. júna O štyri týždne by nové objednávky mohli trvať takmer do júla. Ufi má vydať svoje sledovače v júni, ale nemá odhadovaný čas príchodu. Alebo aj predobjednávky.

Predobjednané Find My Device Network Tracker pre Android?

Viac o funkcii Nájdi moje zariadenie:

Nasleduj Bena: Twitter/X, textyA Instagram

FTC: Používame automatické pridružené odkazy, ktoré generujú príjem. Ďalej.

READ  Každá hra o prepínači uvedená v deň prezentácie Daves 2022

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close