šport

Slovensko verzus Česká republika: Streamujte svetový juniorský hokej naživo, TV – ako sledovať a streamovať Major League a vysokoškolské športy

V aréne Frölundaborg vo švédskom Göteborgu sa v utorok na Majstrovstvách sveta juniorov IIHF v roku 2024 uskutoční napínavý zápas medzi Slovenskom a Českou republikou v strede týždňa. 10 zúčastnených tímov je v predkole turnaja rozdelených do dvoch skupín po päť. Po jednej sérii s každým v každej skupine prvé štyri tímy z každej skupiny postúpia do play-off, kým tím na piatom mieste v každej skupine postupuje do vyraďovacej časti. Štyri najlepšie tímy v predkole si zahrajú v krížovom štvrťfinále. V prípade kvalifikácie bude hostiteľská krajina Švédsko hrať vo štvrťfinále v Škandinávii. Skupinu A tvoria Kanada, Švédsko, Fínsko, Nemecko a Lotyšsko. Skupinu B tvoria Česko, USA, Slovensko, Švajčiarsko a Nórsko.

Ako vidieť Majstrovstvá sveta juniorov IIHF 2024: Slovensko vs. Česko dnes:

Dátum hry: 26. decembra 2023

Čas na hru: 6:00 ET

TV: sieť NHL

Živý prenos Majstrovstvá sveta juniorov IIHF 2024: Slovensko vs Česko Vo Fubo: Začnite svoju bezplatnú skúšobnú verziu teraz!

Tím vyššie nasadený v semifinále bude hrať proti nižšie nasadenému semifinalistovi. Druhý najlepšie nasadený semifinalista si zahrá s tretím najlepšie nasadeným semifinalistom. S časovými úsekmi oficiálne určenými po štvrťfinále, Švédsko bude hrať v prvom semifinále, ak postúpi na turnaji tak ďaleko.

Nenechajte si ujsť vzrušujúcu akciu Majstrovstiev sveta juniorov IIHF 2024.

Môžu platiť regionálne obmedzenia.

READ  Časová os vzťahu Rogera Federera a manželky Mirky Federerovej

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close