Technológie

Snímková frekvencia a rozlíšenie EA Sports FC 24 odhalené

Už sme spomenuli, ako EA Sports FC 24 „beží“ na Nintendo Switch a teraz sme potvrdili výkon a rozlíšenie hry na hybridnej platforme.

EA Sports potvrdila IGN Verzia Switch bude povolená 30 snímok za sekundu. S hrami FIFA, ktoré „vždy bežia rýchlosťou 60 snímok za sekundu na platformách vrátane Switch“, tento nový záznam na platforme Nintendo teraz beží na engine Frostbite a považuje sa za nový štartovací bod série.

Tu je presne to, čo o tom hovorí producent série FC 24 Doru Logikon:

„Myslím si, že spustenie Frostbite na Switch je pre tím už obrovským úspechom a boli sme naozaj nadšení, že sme dostali spätnú väzbu a reakcie od našich hráčov.“

Čo sa týka rozlíšenia hry, hráči môžu očakávať beh hry 720p Vnútri Prenosný režim A 1080p Vnútri Nasekané.

Logican spomína, že ide o „úplnú paritu“ – čo znamená, že hráčom Switch bude ponúknutá rovnaká priama servisná podpora ako na iných platformách. Opravy by sa tiež mali dať ľahko dodať – počas sezóny ponúkajú pravidelné opravy chýb, vylepšenia kvality života, aktualizácie Ultimate Team a ďalšie.

Pokiaľ ide o to, či sa FC 24 objaví na budúcom systéme Nintendo alebo nie, Logigan nepovedal:

„Čo sa týka toho, ako sa tešíme na ďalšie edície hry, to, žiaľ, nemôžem povedať. Nemôžem o tom hovoriť, ale pokiaľ ide o FC 24, bude ťažiť z rovnakej priamej služby ako iné platformy.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close