Technológie

Sólo hráči Pokemon Go zabíjajú „absolútne nezmyselné“ nájazdy Shadow Lugia

Publikovaný: 2023-10-28T21:40:05

Aktualizované: 2023-10-28T21:40:15

Sóloví hráči, ktorí majú radi Pokemon Go, vyjadrili svoje sklamanie z najnovších nájazdov Shadow Lugia a označili ich za „úplne zbytočné“.

Udalosť Pokemon Go z októbra 2023 Team Go Rocket Takeover je v plnom prúde, čo znamená, že hráči môžu vyzvať zlý tím a získať šancu chytiť Shadow Regicas a Shadow Lugia.

Najmä Shadow Lugia sa ukáže ako 5-hviezdičkový Shadow Raid, čo znamená, že tréneri, ktorí ho chcú vyzvať, budú musieť nájsť blízky raid osobne s ostatnými hráčmi.

Článok pokračuje po inzeráte

Bohužiaľ to vyzerá, že vidiecki fanúšikovia Pokemon Go nemajú veľa šťastia s nájazdom Shadow Lugia, pričom niektorí fanúšikovia ho označujú za „úplne nezmyselný“ kvôli nedostatku ľudí.

Pokemon Go Rural sólo hráči bojujú s Shadow Lukia Raid

A Mail Pokémonský chrám Subreddit Shadow Lugia sa presadila medzi časťou komunity po tom, čo sa hráč podelil o svoju smolu, keď našiel iných hráčov na nájazd.

„A čo tak sólový hráč, ktorý by chytil Shadow Lugia, keď sa všetky nájazdy zdajú byť len lokálne?“ To sa OP spýtalo ostatných fanúšikov.

Článok pokračuje po inzeráte

Zdá sa, že veľa hráčov zdieľalo trénerove trápenia s ťažkosťami pri nájazde Shadow Lugia, nieto ešte o zajatí jedného z nich.

„Áno, úplne zbytočné. Bývam v tichej oblasti, kde sa nikto nehrá. Takže by ste nikdy nepozvali 5 ľudí na tieňový nájazd do toho istého parku/oblasti v rovnakom čase. Išiel som dnes ráno do mesta v nádeji, že sa pripojím k niektorým z Lugie.“ nájazdy.Ani jeden človek.“ povedal jeden fanúšik.

Článok pokračuje po inzeráte

Ďalší tréner poznamenal, že aj keď mal dostatok trénerov na začatie pokusu, bolo stále neuveriteľne ťažké chytiť Shadow Lugia.

„Problém je v tom, že Lugia je taká nervózna, že väčšina hráčov bude mať problém vyhrať, keďže priemerná trénerská skupina by mala mať 8+ ľudí.

Recepcia Shadow Raid bola u fanúšikov úspešná alebo zmeškaná a je jasné, že veľa trénerov bojuje proti Shadow Lugia.

Článok pokračuje po inzeráte

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close