Technológie

Splatoon 3 verzia 5.2.0 je teraz aktívna, tu sú úplné poznámky o patchi

Obrázok: Nintendo

Splatoon 3 dnes dostal novú aktualizáciu, ktorá zlepšuje hrateľnosť Verzia 5.2.0. Jednou z hlavných výhod je, že teraz existuje ďalšia podpora pre amiibo Shiver, Fry a Big Man.

Okrem toho môžu hráči očakávať zmeny sezóny a harmonogramu a zmeny sú aj v upozorneniach. Upozorňujeme, že niektoré bitky nie sú kompatibilné s touto verziou hry.

Okrem toho je teraz Splatoon 3 Tournament Manager naživo. Aj keď to nebolo spomenuté v poznámkach k oprave, bolo to uvedené na sociálnych kanáloch spoločnosti Nintendo:

Tu je úplný prehľad verzie 5.2.0, s láskavým dovolením oficiálnej stránky podpory spoločnosti Nintendo:

Splatoon 3 Ver. 5.2.0 (vydané 15. novembra 2023)

Zmeny na amiibo

  • Pridaná podpora pre Shiver, Fry a Big Man amiibo.

Zmeny sezóny a harmonogramu

Zmeny v upozorneniach

  • Ak dostanete upozornenie, že miestnosť vytvorenú pomocou funkcie SplatNet 3 Room Creation je možné pripojiť, zobrazí sa na obrazovke.

Táto aktualizácia sa zameriava na pridávanie údajov pre Deep Cut Amiibo. Ďalšiu aktualizáciu plánujeme vydať na konci aktuálnej sezóny. Primárne sa zameria na úpravy vyváženia zbraní a pridávanie funkcií pre novú sezónu začínajúcu v decembri.

Poznámka: Kompatibilné s Ver. 5.1.0 Opakované prehrávanie bitky. Nie je kompatibilný s Ver. Battle Replays 5.0.1 alebo staršie.


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close