Technológie

Spoločnosť Xiaomi odhaľuje, kedy uvedie zariadenia z produktovej rady Mi 10T

V posledných týždňoch boli plátky niekoľkých médií naplnené informáciami o pripravovaných smartfónoch z produktovej rady Mi 10T. Len pred pár dňami sme sa mohli dočítať napríklad o cene Pro modelu modelu verzie zariadenia, ktorá by mala byť 699 €. S informáciami prišiel aj známy únik informácií, ktorý dokázal priniesť fotografie priamo z pultov obchodu Xiaomi, ktorý okrem ceny odhalil aj ďalšie špecifikácie smartfónu.

xiaomi mi 10t pro európska cena
Zdroj: Stanica digitálneho rozhovoru

V súčasnej dobe vieme o pripravovanej modelovej rade smartfónov, ktoré ponúkajú OLED panel s zobrazovacou frekvenciou 144Hz. Chýbať by nemal ani procesor Snapdragon 865, ktorý bude doplnený o 6GB / 8GB RAM v kombinácii so 128GB / 256GB úložným priestorom. Hlavný rozdiel medzi Mi 10T a Mi 10T Pro je v rozlíšení hlavného fotoaparátu. Pre verziu zariadenia by mal mať 108-megapixelový fotoaparát, zatiaľ čo lacnejšia verzia smartfónu dostane 64-megapixelový snímač.

Foto Xiaomi Mi 10T Pro_real
Zdroj: xda-developers.com

Predstavenie smartfónu je na spadnutie

Aj keď sme včera písali, že dátum predstavenia smartfónov nie je známy, dnes sa situácia otočila o 180 stupňov. Je to tak preto, lebo samotné Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete Twitter zdieľalo status, v ktorom to prezradilo smartphony budú predstavené 30. septembra, teda počas budúcej stredy.

Mimochodom, čerešničkou na torte by malo byť to, že Xiaomi predstaví nielen 2 modely smartfónov, ale hneď 3. Počas včerajška vyšlo najavo, že spoločnosť pracuje aj na modeloch Mi 10T Lite. V súčasnosti o týchto pripravovaných modeloch zariadení nevieme viac informácií, očakáva sa však, že Xiaomi ušetrilo aspoň na displeji, ktorým by v tomto prípade nemal byť OLED panel, ale LCD.

READ  Používatelia systému PS5 hrajú a kupujú viac ako používatelia systému PS4, ktorí si ho čoskoro osvojili

Mohlo by vás zaujímať

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close