St Mirren 0-3 Rangers: Fashion Sakala skóroval dvakrát, keď Gers spečatil víťazstvo | Futbalové správy

Správa o zápase videla, že Rangers vyhrali 3:0 na ihrisku St Mirren a ukončili sezónu škótskej Premiership vysoko; Fashion Sakala zdvojnásobil svoj náskok, kým do tretice skóroval náhradník Antonio Golac

Autor: PA Media

16:26, Spojené kráľovstvo, sobota 27. mája 2023

Fashion Sakala skóroval double, keď Rangers spečatili malú sezónu Premiership výhrou 3:0 nad St Mirren v Paisley.

Oba tímy mali málo, ale útočník Gers bol odhodlaný natrvalo zasiahnuť do ťaženia a skóroval po samostatnom nájazde v 26. minúte.

Chorvátsky útočník Antonio Golac, ktorý je opäť fit, zišiel z lavičky Rangers a strelil tretí gól v 77. minúte, keď si tím Ibroxu, ktorý poslal na druhé miesto za majstrovský Celtic, užil pohodlné finále svojej sezóny bez pohárov.

Verí, že šéf Michael Biel, ktorý nastúpil po Giovannim van Bronckhorstovi vlani v novembri, dokáže prekonať trojnásobný Celtic a verí, že priaznivci Gersu privítajú v novej sezóne úplne iný tím – ale očakávania budú veľké. Ako vždy.

Saints sa prvýkrát dostali do prvej šestky v aktuálnom ligovom formáte, ale v predchádzajúcich šiestich zápasoch nevyhrali.

Obrázok:
Fashion Sakala oslavuje po zdvojnásobení náskoku Rangers v St Mirren

Manažér Stephen Robinson však trval na tom, že sezóna bola úspešná, brankár Peter Urminski debutoval v lige a stredopoliar Colin Boyd-Munns a útočník Lewis Jamieson absolvovali prvé štarty v sezóne.

Za hostí nahradil odídeného Alana McGregora brankár Robbie McCrory, nastúpili stredopoliari Ryan Jack a Ioannis Haughey a útočník Rabbi Matondo.

Obrázok:
Antonio Colak oslavuje po výhre nad Rangers 3:0 na ihrisku St Mirren

Obranca Friends Ryan Strain odišiel zranený po šiestich minútach – predtým, ako ho nahradil Marcus Fraser – predtým, ako Matondo zakrútil strelu z hranice pokutového územia, ktorá unikla Urminskiho po ľavej žrdi.

READ  Ako sledovať X-Men filmy v chronologickom poradí

Gól Sakala padol, keď vychytal prihrávku od ľavého obrancu Ridwana Yilmaza, prešiel cez šestnástku Saints cez dva čierno-biele dresy a jeho strela trafila obrancu Paisleyho Scotta Dancera a smerovala za čiaru. Zdá sa, že hosťujúci fanúšikovia na druhom konci ihriska si dávajú načas, kým si uvedomia, že lopta je v sieti.

O niekoľko minút neskôr McCrory vytiahol slušný zákrok z hlavy kapitána Marka O’Hara, predtým, ako bol brankár Rangers Curtis Main prichytený pri centri Jamiesona, pričom útočníkovi Paisleymu dal rozhodca Matthew McDermid kartu.

Obrázok:
Módni nadšenci oslavujú po tom, čo sa Rangers ujali vedenia v prvom polčase v St Mirren

Sakala pridal sekundu do troch minút od reštartu a opäť sa uvoľnil zľava.

St Mirren sa pomaly začali prepracovávať do hry, zatlačili Rangers späť a poskytli im určitú obranu.

Peel urobil štvornásobné striedanie v 67. minúte, keď sa kapitán James Tavernier, Yilmaz, Hagi a Sakala pridali k Adamovi Devineovi, Bornovi Parasicovi, Scottovi Orfieldovi a Golakovi.

Obrázok:
James Tavernier a Mark O’Hara vyzývajú k lopte

Tieto zmeny len málo odradili priateľov, ktorí tvrdo pracovali, aby hre vdýchli život.

Po tečovaní mimo bránky spoza šestnástky však Kolak zblízka klepol domov po rohovom kope Todda Cantwella sprava, ktorý predviedol Nicholas Ruskin predtým, ako mu za bránkou zatlieskali priaznivci Rangers. .

Administrátori povedali…

Šéf St Mirren Stephen Robinson:

„Curtis [Main] Je nemožné zostať,“ povedal. „Keď dostávate dvojnásobok a trojnásobok svojich peňažných ponúk v anglickej lige jedna a dva, musíte priznať, že tam nepôjdete.

„Curtis bol pre mňa absolútne skvelý, bol fantastický zakaždým, keď hral a má právo urobiť veľký krok.“

„Dnes sa stále hral s ihlou v nohe, dal zo seba všetko, takže je to kvalita ľudí, ktorých máme v tejto budove, a nič iné, len najlepšie, ak pôjde ďalej.“

READ  Český spevák po mozgovej príhode: Je to hlúpa choroba, ničí mi to život!

Predseda Rangers Michael Peel:

„Pravdepodobne posledných päť alebo šesť týždňov bolo najrušnejších, aké som kedy mal,“ povedal. „Nie som šokovaný žiadnou prácou ani požiadavkami.

„Bol som tu na to zvyknutý už predtým, ale s extra zodpovednosťou a hodinami navyše, riadením iných oblastí a náborom to bolo rušné.

„Som rád, že je tu koniec sezóny, ak mám byť úprimný. Ale sme na naozaj dobrom mieste. Čakáme len na podpísanie jednej alebo dvoch vecí a potom uvidíme nových Rangers tím vstúpte. Spolu.

„Hoci sme v tejto sezóne získali viac ako 90 bodov, to mi niekto povie, ale myslím si, že za posledných 15 či 20 rokov sme to nerobili veľmi často. Keď sa nám to podarí, zvyčajne sme vyhrali lige.

„V Rangers je opäť všetko pokazené, takže sa teším, ako to napravím. Taký je dojem, neviem, či je to pravda.“

„Celtic si tento rok zaslúži vyhrať ligu, je to najlepší tím, ale náš rekord je silný a verím, že poskladáme dobrý tím.“