Technológie

Steam oslavuje svoje 20. výročie novými zľavami

Chcete sa cítiť starší? Steam mal včera 20 rokov. Ospravedlnte ma.

Na oslavu tohto obrovského míľnika Steam spustil nový Ročná stránka Zahŕňa hlavné športy a udalosti za posledných 20 rokov. Existuje aj niekoľko skvelých zliav.

„Valve spustilo Steam 12. septembra 2003 a sme neskutočne hrdí a neskutočne vďační za to, čo sme dokázali za 20 rokov,“ píše sa na stránke. „Úspech Steamu je priamym výsledkom toho, že ho používajú hráči a vývojári z celého sveta.“


Half-Life: Alix Announcement Trailer

Táto stránka obsahuje zábavné umelecké diela, ktoré spájajú herné postavy s populárnymi mémami a vytvárajú zábavnú hádankovú hru.

V histórii Steamu (a Valve) je niekoľko zaujímavých míľnikov.

Steam bol prvýkrát úplne predstavený v roku 2003 na konferencii Game Developers Conference v roku 2002. Primárne sa používal na poskytovanie aktualizácií hry Valve, ale teraz sa rozrástol a stal sa najväčšou platformou pre PC.

Counter-Strike: Condition Zero bola prvá hra, ktorá bola spustená na Steame v marci 2004. Half-Life 2 nasledoval neskôr v tom roku.

Existuje tiež spor o to, ktorá hra bola prvým vydaním tretej strany na Steam. Kódové meno: Gordon bolo vydané v máji 2004, ale nakoniec bolo vyradené zo zoznamu. Rock Doll Kung Fu je ďalší v roku 2005, ale na pódiu.

Rok 2007 bol veľkým rokom, pretože Valve vydalo The Orange Box, ktorý zahŕňal Portal, Team Fortress 2 a Half-Life 2: Episode 2. Z toho roku bol aj veľký výpredaj na Steame, dnes už bežný jav.

Stránku si môžete pozrieť sami a otestovať svoje znalosti.

Tento príspevok tiež obsahuje najlepšie hry vydané každý rok, z ktorých mnohé sú výrazne zľavnené.

Napríklad pôvodný Half-Life je k dispozícii za 71p, zatiaľ čo jeho pokračovanie je len 85p. Zľavy sú dostupné aj na najnovšie hry ako Mass Effect: Legendary Edition, Resident Evil Village, Valheim a F1 2023.

READ  Prvé pripojenie Ascendu prináša Ray Tracing do Xbox Game Pass

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close