Svet

Studený vietor z Nemecka spôsobuje v Česku dážď a pády – Brniansky denník

V utorok a stredu má v celej krajine podľa predpovedí pršať. Priemerná teplota počas týždňa klesne o 2-3 stupne. Cez víkend sa očakáva zamračená obloha, no bez dažďa. Fotografický kredit: Freepik

Česká republika, 23. mája. V máji sa ešte očakávajú priemerné teploty 20 až 25 stupňov. Medzi stredou a štvrtkom sa očakávajú zrážky vo forme prehánok.

Začiatkom týždňa má byť takmer jasno s miernou oblačnosťou, neskôr v priebehu dňa bude od západu oblačnosti pribúdať. V utorok a stredu bude zamračené počasie s možnosťou prehánok alebo prehánok a ojedinelých prehánok na väčšine územia. Predpokladaná nočná minimálna teplota bude 15 až 10 stupňov Celzia a maximálne denné maximum 17 až 23 stupňov Celzia.

Zvyšok týždňa bude prevažne polooblačno, na severe krajiny ojedinele prehánky, slabý až čerstvý západný až severozápadný vietor. Víkend je charakteristický nízkymi teplotami, zamračenou oblohou a 20-percentnou pravdepodobnosťou dažďa.

https://brnodaily.com/wp-content/uploads/2022/05/fgh-1024×750.jpghttps://brnodaily.com/wp-content/uploads/2022/05/fgh-150×110.jpgIlaria PriscillaČeská republika / SvetČesko, počasieV utorok a stredu má v celej krajine podľa predpovedí pršať. Priemerná teplota počas týždňa klesne o 2-3 stupne. Cez víkend sa očakáva zamračená obloha, no bez dažďa. Fotografický kredit: Freiburg Česká republika, 23. mája (BD) – Tento týždeň bude v pohode s príchodom…
READ  Násilní demonštranti obliehali dom Pedra Castilla

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close