Technológie

Super Monkey Milk: Banana Mania Review (PS5)

To je pre opice problém. Poradie problémov je v skutočnosti, ale hlavnou vecou je, že sú bez dôvodu uväznené v obrovských sférach. Sú obľúbenými týmito opicami: z čias Game Cube, Super opičie mlieko (Možno oslnivo) populárny atď. Príjmy stále klesajú Super Monkey Ball Adventure Prostredníctvom najnovšieho Banán HD.

Máte však funkčný remake PS2 a Xbox Super Monkey Milk Deluxe, 2005 zbierka pôvodnej hry a jej pokračovanie. Prezentácia zmenená Ak ste nikdy predtým nehrali opičiu loptu, je to ako staré drevené mramorové bludisko, kde sa nakloníte, aby ste loptičku zavalili do hracej plochy, tentoraz je tu malá opica Fella.

Odstránenie akéhokoľvek druhu zásob je tu zaujímavou voľbou; Živý systém bol odstránený v prospech priamejšej (a súčasnej) spoľahlivosti pri opakovaní. Bohužiaľ, bez nutnosti zlyhania alebo nepretržitého hrania zručností hra rýchlo začína byť nudná. Nie je to dôveryhodnosť „dobrá pre deti“: ak sa nie je o čo usilovať, nezistíme, že by sa usilovnosť veľmi vyplácala.

Našťastie existuje veľa tajných postáv (vrátane Sonic, Tails a Erm, Cassama Cree), ktoré vám odomknú rad skinov a bežných minihier. Ten posledný sa bohužiaľ stále cíti neleštený Nedokončené Niekedy sa čudujeme, prečo sa trápili.

Napriek tomu je všetko krásne, pohybuje sa hladko a znie rovnako vzrušujúco ako kedykoľvek predtým. Povedali by sme, že je to trochu potrebné pre fanúšikov opičieho mlieka, ale fanatici sú tí, ktorí si praskliny všimnú viac ako ostatní. Nemáme teda predstavu, pre koho to je. Nováčikovia sa môžu čudovať, o čo im vlastne ide.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close