Zábava

Svadba v slovenskom šoubiznise: Známy hudobník a moderátor sa oženil … Pozrite sa na tú originálnu nevestu!

Vlani na jeseň sa stal otcom slovenský rapper a moderátor Dušan Berky alias Šorty. Jeho partnerka Zuzana Jurečková porodila dcéru, ktorej dali Terézii krásne meno. A tri štvrtiny roka po svojom narodení sa jej rodičia rozhodli, aby sa rodina stala svadbou oficiálnou.


Slovenský rapper oslavuje: Stal sa hrdým otcom!


Pár včera povedal, že včera o 17:00 na miestnom úrade v bratislavskej štvrti Podunajské Biskupice. Na slávnosti bolo niekoľko známych tvárí. Za všetkých spomeňme Dominiku Mirgovú, s ktorou rapper má pieseň I Feel Good, alebo hudobníka Adama Miščíka, známeho pod pódiom ADiss.

Šorty sa oženil v sobotu o 17:00 v kancelárii v Podunajských Biskupiciach.

Zdroj: Topky.sk

Z Bratislavy sa svadobní hostia presťahovali do Petržalky. V spoločnosti ich dobrého priateľa, moderátora Marcela Osť Osztasa sa tu už konala hostina. Hostia mali večeru, hodil sa svadobný kytica a Dominika Mirgová spievala novomanželia na prvý tanec.

Najväčšou ozdobou večera však bola samozrejme samotná nevesta. Sympatická blondína mala na sebe originálne svadobné šaty – trblietavý ľahký kúsok s veľkými padajúcimi rukávmi a hlbokými výstrihmi na výstrihu a na chrbte, ktorý jemne odhalil tetovanie nevesty. Gratulujeme novomanželom!

Súčasťou svadby Šortyho a Zuzky boli aj tradičné svadobné zvyky.
Svadba v slovenskom šou:

Zdroj: Topky.sk

READ  Na indickom filmovom festivale sa budú premietať filmy z USA a Kanady

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close