Technológie

Teraz sú k dispozícii výzvy a odmeny za štrnásť dní prevádzky

Hráči majú teraz k dispozícii výzvy a odmeny Fortnight Operation Snowdown.

V aktualizácii V15.10 Fortnight unikli ťažiari dát výzvam a odmenám v rámci operácie Snowdown. Operácia Snowdown je alternatívou k tohtoročnej vianočnej udalosti Winterfirst Fortnight.

Rovnako ako minulý rok, hráči môžu získať dva skiny Fortnite zadarmo, ale tento rok je to trochu iné. Namiesto získania kozmetiky z cien v kabíne Winterfestu musia hráči splniť výzvy na odblokovanie koží.

Dva voľné skiny sú Frost Squad uniknutý v aktualizácii V15.00 a Snowmond bol pridaný k najnovšej aktualizácii v utorok. Zatiaľ čo servery boli po plánovanej údržbe online, hráči neboli spokojní, pretože vianočná udalosť ešte nebola k dispozícii naživo. Avšak od tvorcov obsahu spoločnosť Epic uviedla, že operácia Snowdown bude k dispozícii na konci tohto týždňa.

Udalosť je teraz zverejnená a je k dispozícii na dokončenie prvá sada výziev Operation Snowdown. Za každú výzvu dostanú hráči špeciálnu odmenu. Akonáhle hráči splnia deväť výziev, otvoria snowmondský skin, splnia všetky výzvy a dostanete skin Frost Squad.

Prvé dve výzvy Snowdown Fortnight Operation sú teraz k dispozícii so svojimi odmenami.

Operácia Fortnight Snowdown Challenges 1. deň

Kliknutím na zvýraznenú výzvu zobrazíte sprievodcu, ako ju dokončiť

Tieto výzvy sa dajú ľahko dokončiť a nemali by vám trvať príliš dlho. Už čoskoro však vydáme sprievodcu, kde nájdeme základne snežných skútrov vo Fort Night.

Operácia Snowdown 1. deň – štrnásťdňové odmeny

Po splnení vyššie uvedených dvoch výziev dostanú hráči načítavaciu obrazovku a bling. Toto určite nie sú najlepšie odmeny počas vianočných udalostí, ale približujú sa skôr k Vianociam, ktoré máme.

Odmena za obrazovku načítania sa volá Frost in Action a nájdete ju nižšie:

READ  Stala sa AMD lídrom na trhu? Procesory Ryzen 5000 Zen 3 zničili Intel

Obrazovka načítania Active Frost Fortnight
Obrazovka načítania Active Frost Fortnight

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close