Technológie

The Last of Us Part 2 prichádza na PlayStation 5

Podľa renomovaného dataminera a leakera prichádza The Last of Us Part 2 na PlayStation 5.

Tvrdí to legendárny dataminer databázy PlayStation @PlayStationSize, ktorý nedávno zverejnil na Twitteri nejasný tweet. Insider Gaming osobne oslovil PlayStation Syz, ktorý potvrdil, že tweet označuje The Last of Us Part II ako natívnu verziu v databáze PlayStation.

V rozhovore so svojimi zdrojmi sa Insider Gaming podarilo nezávisle overiť tvrdenie.

Nie je jasné, kedy budú novinky oznámené, no keďže do odovzdávania cien The Game Awards zostáva už len pár týždňov a ich odohranie je naplánované na 8. decembra, nebude to dlho trvať, kým dôjde k oficiálnemu oznámeniu.

The Last of Us Part 2 bola vydaná na PlayStation 4 v roku 2020, chýba jej natívne vydanie na PlayStation 5. Aj keď hra neskôr príde na PlayStation 5, umožní hre hrať rýchlosťou 60 snímok za sekundu.

The Last of Us Part II získalo uznanie od kritikov a používateľov a získalo najviac ocenení na The Game Awards vo svojej histórii, vrátane Game of the Game, Najlepšia réžia hry, Najlepší príbeh, Najlepší zvukový dizajn, Inovácia v prístupnosti a Najlepšia akcia. . /dobrodružstvo a skvelý výkon.

Podľa Sony sa z The Last of Us Part II celosvetovo predalo viac ako štyri milióny kópií, čo z neho robí najrýchlejšie predávanú exkluzivitu pre PlayStation 4 v tom čase.

Úspech The Last of Us viedol HBO k adaptácii hry na televízny seriál, pričom 1. séria má v priemere 32 miliónov divákov na epizódu. Druhá séria sa má začať natáčať v januári 2024 a vydávať v roku 2025.

Čo si myslíte o natívnej verzii The Last of Us Part 2, ktorá prichádza na PS5?

READ  Toto je oficiálna kolekcia Wonder Boy vydaná 3. júna

Ak chcete získať viac informácií o hrách Insider, pozrite si správu, že Redfall má ďalšiu aktualizáciu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close