Thompson vs Clean Live Streaming & Forecast 2021 Mallorca Open

Jordan Thompson - Ke Nishigori Live Streaming, Predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Svetová jednotka č. 76 Austrálčan Jordan Thompson bude v stredu 23. júna v 2. kole 2021 Mallorca Open čeliť kvalifikácii Slovenska Lucasovi Kleinovi. Získajte možnosti priameho prenosu v tejto súťaži Jordan Thompson v. Lucas Klein. , A tipy tu.

Chcete sledovať živé vysielanie 2021 Mallorky online?

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Na čele s Jordanom Thompsonom proti Lucasovi Kleinovi

Je to prvé stretnutie 27-ročného Austrálčana s 23-ročným Slovákom, ktorý sa umiestnil na 256. mieste na svete.

Prečítajte si aj toto:

Thomson Raleigh je posledný zborník

Austrálčan Jordan Thompson v nedeľu vyradil zo setu v prvom kole Mallorky Open Španiela Pabla Andujera.

Dvadsaťsedemročný Austrálčan naservíroval 14 es, čím zachránil päť z ôsmich brejkbalov a tri zo šiestich premenil na svetové číslo 70, 2-6, 7-6 (7-4), 6-2 za dve hodiny. 26 minút.

Výhra vylepšila Thomsona 9: 11 v roku 2021 a 3: 2 na tráve. Svetová jednotka 76 sa tento rok predstavila aj v Stuttgarte a Halle, keď vyhrala zápas v prvom kole a v obidvoch zápasoch padla na druhom mieste.

Thompson, ktorý doteraz prehral prvé štyri zápasy vo Wimbledone, má na trávniku kariérny rekord 11: 15. Svoje jediné finále ATP však dosiahol v roku 2019 na ihrisku Hertogenbosin Bull Court, ale titul zostal nízky aj po tom, čo finálový zápas pripadol Adrianovi Mannarino.

Táto sezóna bola väčšinou bojom o Austrálčanov, ktorí postúpili do štvrťfinále v Melbourne-1, ale vypadli v prvých 10 kolách a o päť druhých kôl v ďalších 10 zápasoch.

Klein vytiahol ôsme semeno Lazovica

Slovenský Lucas Klein v pondelok v prvom kole omráčil ôsmeho nasadeného Dušana Lajoviča, aby si pripísal tretie víťazstvo za tri dni.

READ  Naomi Osaka sa zrútila z Indian Wells so slzami v očiach | Tenisové novinky

258. priečka Kleinová v zápase dvakrát prelomila 41. priečku na svete, čím si ušetrila tri zo štyroch brejkbalov a zvíťazila 6-4, 7-6 (7-2) za hodinu a 37 minút.

Dvadsaťtriročný Slovák vstúpil do hlavnej remízy tak, že v sobotňajšom prvom predkole zvíťazil nad Pablom Cuevasom 6: 3, 6: 4 a potom v nedeľu v druhom predkole zvíťazil nad Uzbekistančanom Denisom Istominom.

Klein, ktorý začiatkom tohto roku debutoval v hlavnej súťaži ATP na turnaji Argentina Open, vyhral šesť titulov IDF z 10 finále.

Thomson v. Klein Predpoveď a tip

Klein sa dostal do dobrého rytmu a zrazil hráčov s najvyšším skóre za posledné tri dni. Položí niektoré Thomsonove ťažké otázky, ale Austrálčan by mal túto výzvu zvládnuť. Dá sa očakávať, že Thompson vyhrá o tretinu.

2021 Mallorca Open sa uskutoční od 21. do 26. júna. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.