Zábava

Toto je 20 súťažiacich, ktorí sa uchádzajú o členstvo v najnovšej dievčenskej skupine z Hype

V utorok (29. augusta) hudobné vydavateľstvá Hype a Geffen Records odhalili 20 súťažiacich, ktoré súperia o členstvo v novej globálnej dievčenskej skupine.

Súťažiaci sú z rôznych krajín vrátane Slovenska, Argentíny, USA a Japonska. Nádejníci sa o to pobijú v reality show The Debate: Dream Academy, ktorá má premiéru na YouTube o 23:00 singapurského času 1. septembra.

Podľa Instagramová stránka relácieDebut: Dream Academy bude mať štyri epizódy, pričom jeho živé finále sa bude vysielať niekedy v novembri.

Fanúšikovia budú hrať dôležitú úlohu počas celej súťaže s hlasovaním fanúšikov na Weverse a TikTok.

Prezident Hype Bang Chi-hyuk na tlačovom podujatí, na ktorom oznamovali súťažiacich, povedal: „Už nejaký čas som chcel vytvoriť medzinárodnú skupinu založenú na štýle K-pop.

„Veril som, že na to potrebujeme talentovaného partnera. V prvom momente, keď som sa stretol s Johnom Janikom (prezidentom a generálnym riaditeľom Interscope Geffen A&M), okamžite sme pocítili spojenie ako po hudobnej, tak aj tvorivej stránke.

„Som tak hrdý na bohatú históriu, ktorú sme vybudovali, a na neuveriteľný talent, ktorý sme objavili. Som hrdý na príležitosti, ktoré sme vytvorili vo vesmíre K-popu.“

READ  Známy herec (71) sa šialene zamiloval: Nová milenka vďaka CORONAVÍRUSOVI!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close