šport

„Tri zápasy v rade, maximum“ – Belinda Benzic o tom, ako dosiahnuť rovnováhu medzi osobným a profesionálnym životom na základe času

Švajčiarska tenisová profesionálka Belinda Bencicová nedávno získala svoj šiesty titul na Charleston Open a momentálne sa pripravuje na antukový grandslamový turnaj. Posledným pozoruhodným vystúpením zlatej medailistky na OH 2021 v Tokiu bola ženská dvojhra na French Open 2013. V prípade WTA sa však ešte nedostal do štvrtého kola.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Okrem toho, keď bol Grand Slam na prahu, posadil sa na rozhovor pre tenisový kanál. A jeho slová odhalili, že je jedným z najbrilantnejších hráčov WTA. Pravdepodobne je to jeden z faktorov, prečo sa im darí tak zle – a prečo sa im darí tak zle. 25-ročný hráč však verí, že si pauzuje správne. Vyhnete sa tak zraneniam, stratíte nechcený tvar a získate možnosť interakcie s blízkymi.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Belinda Benzik hovorí o svojom obľúbenom štýle hry

V rozhovore s Gamavom Murrayom ​​Belinda vysvetlila, prečo sú pre ňu prestávky dôležité a ako jej pomáhajú udržiavať si formu. Ako ona Povedal, „Ak budem hrať dobre, ak budem zdravý, som na tejto úrovni.“ Potom hovoril o tom, ako sa zúčastniť výstav. „Tri zápasy po sebe, max. Áno, to je môj limit. Dvaja hore a vlak pôjde späť. Ale niekedy to nie je možné, ako to bolo teraz Indian Wells-Miami-Charleston.

Tenis – WTA 500 – bett1 Open – tenisový klub Rot-Weiss, Berlín, Nemecko – 20. júna 2021 Švajčiarka Belinda Bencicová vo finále proti Ludmile Samsonovej REUTERS / Annegret Hilseová z Ruska

A dodal, „Myslím tým, že cítim príliš veľa amerických a austrálskych hráčov.“ Mali by naraziť ako na hojdačke. A domov sa tak ľahko nevrátia. Ako hovorím s európskymi hráčmi, je to o niečo jednoduchšie. Máme Miami, Charleston a Cincinnati alebo Montreal, Toronto, Cincinnati, Us Open, potom pôjdete domov. Čo znamená prefíkanosť. Každý to chce zistiť. Ale kvôli mne musím ísť domov.

Píšte hlboko

„A Rock in My Life“: Belinda Bensick uznáva podporu Rogera Federera

pred 7 mesiacmi

Niekoľko zaujímavých faktov o Pensic

Bývalá svetová štvorka začala hrať tenis vo veľmi mladom veku. Najprv ju trénoval otec, po ňom matka Martiny Hingisovej Melanie Molitter, ktorá dievča trénovala denne. ďalej Pensic Existuje veľa občianstiev. Jeho otec bol z Bratislavy a matka zo Slovenska, narodil sa vo Švajčiarsku.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Keď už hovoríme o jeho hre, v roku 2019 sa stal prvým švajčiarskym tenistom, ktorý sa od roku 2001 dostal do semifinále US Open. Tiež jeden z mála športovcov, ktorý porazil 23-násobnú grandslamovú šampiónku Serenu Williamsovú. Vo svojich začiatkoch získal aj lepších hráčov ako on Naomi Osaka a Angelique Gerber. A bol tiež v popredí nahrávok typu head-to-head.

Pozrite si tento príbeh: Oslavuje svoje 26. narodeniny rozmanitou Ashley párty mimo tenisu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close