Technológie

Tu je presný čas 5. epizódy „Fortnite“, konca 2. sezóny a začiatku 3.

Fortnite: Battle Royale Kapitola 5, sezóna 2 je takmer u konca a úplne nová sezóna plná množstva vzrušujúceho nového obsahu je hneď za rohom. Už nás delia len hodiny.

Táto sezóna bude rovnaká Niekoľko bodov rovnakého záujmu na mapeAle nový úvod Mad Max / Fallout Crossover príde s novým biomom púštnej pustiny, novými vozidlami a veľmi cool post-apokalyptickými skinmi.

Veľká live akcia už prebieha Fortnite Počas posledných dvoch týždňov sa čoraz bližšie k ostrovu približovala rastúca piesočná búrka Niektoré búrkové mraky sú teraz červené. Je len otázkou času, kedy piesok zostúpi a mapa sa posunie do 5. kapitoly, 3. sezóny.

Kedy končí sezóna 2 a kedy začína sezóna 2? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť.

Zrútenie servera a trailer na 3. sezónu

Aj keď nevieme presný čas, kedy budú servery v 3. sezóne offline, vieme, že sa dnes večer vypnú. Servery sa zvyčajne vypínajú o 2:00 ET / 23:00 PT, takže počítajte s tým, že dnes večer budete offline, vo štvrtok 23. mája o 23:00, ak ste na západnom pobreží, a o 2:00 v piatok 24. hodiny, ak ste na východnom pobreží.

Servery sú zvyčajne mimo prevádzky štyri alebo päť hodín s hlavnými aktualizáciami sezóny. Niekedy to chvíľu trvá, niekedy sa to zase zdvihne a beží ešte rýchlejšie. Z času na čas dôjde k nejakému zaseknutiu a servery sú offline až do nasledujúceho dňa. Ale mali by ste byť späť online v 5. kapitole, 3. sérii do piatku 24. rána.

Zatiaľ nemáme úplný trailer, ale máme teaser na novú sezónu Môžete si to pozrieť na Twitteri (Elan Musk zmenil doménu Twitteru na x.com, takže už nemôžem vkladať tweety).

Čo ešte môžete očakávať v 3. sezóne?

Už sme videli upútavky na Brotherhood of Steel Skins, takže vieme, že existuje pád Crossover prichádza pre sezónu 3. Ale existuje veľa odkazov v a Mad Max: Furiosa Skratka. V skutočnosti nová sezóna vychádza v rovnaký deň Furiosa Hit v divadlách. Náhoda? Myslím, že nie.

Máme uniknutý obrázok skinov Battle Pass:

Každú chvíľu si pozrite kľúčové umenie s novou hrateľnosťou a o niečo neskorším trailerom na Battle Pass. Očakávajte nové záujmy, výzvy, NPC a nový obsah pre nový Victory Umbrella a tri nové vedľajšie hry, ktoré boli nedávno predstavené: LEGO Fortnite, Fortnite Festival a Rocket Racing.

Budem sledovať sociálne účty hry a aktualizujem tento príspevok novými informáciami. Uistím sa, že aktualizujem aj tento príspevok, ak bude oznámený konkrétny výpadok servera. Teraz už viete, kedy sa hra prepne do režimu offline a ako dlho trvá, kým sa znova spustí. Bavte sa vonku!

READ  Star Citizen teraz vyzbieral viac ako pol miliardy dolárov v crowdfundingu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close