Zábava

Ukážka medzi Írskom a Slovenskom: TV stanica, miesto konania, správy o tíme a všetky podrobnosti o dnešnom zápase

Finálový zápas Írska v kvalifikácii MS dnes večer proti Slovensku. Pre stranu Vera Pau je stávka veľmi vysoká.

Írsko sa už prebojovalo zo skupiny A a teraz vstupuje do komplikovaného procesu play-off ako tím na druhom mieste v skupine.

Anglicko zdolalo v sobotu Rakúsko 2:0, čo znamená, že Írsko nebude musieť hrať v prvom kole play-off.

Ak Írsko dnes večer porazí Slovensko, pôjde rovno do druhého kola play-off a vynechá prvý zápas.

Ak dnes večer prehrá, Írsko môže byť šesť zápasov od toho, aby sa dostalo na svoj prvý veľký turnaj.

Dvaja z troch víťazov dvojkolového play-off s najvyšším umiestnením (na základe kvalifikačnej skupinovej fázy a výsledkov druhého kola play-off) sa kvalifikujú priamo na majstrovstvá sveta.

Víťaz zvyšného druhého kola play-off si zmeria sily buď v úvodnom play-off majstrovstiev sveta žien FIFA na Novom Zélande vo februári budúceho roka, alebo v medzikonfederačnom play-off.

Tu sú podrobnosti o dnešnej obrovskej hre pre dámy v zelenom

kde sa to hra?

Hrať sa bude v tréningovom centre NTC Seneca na Slovensku

kedy to je?

Zápas sa hrá v utorok 6. septembra.

Kedy je začiatok?

Začiatok o 17:00 hod. (írsky čas)

Na akom kanáli je?

Hra sa bude vysielať naživo na RTE 2,

Skupinové správy

Novinky z tímu budú zverejnené hodinu pred výkopom.

Čo povedala Vera Pau?

„Bude to veľmi ťažký zápas, pretože Slovensko je skvelý tím. S Fínskom remizovali a ich ďalšie zápasy boli veľmi tesné. A pamätáme si, že sme proti nim nemohli vyhrať skôr v kampani. Tallad Stadium.“ „Kvalifikácia je stále v našich rukách a to je fantastické. Vieme, čo musíme urobiť, a pri našej príprave sme zaškrtli každé políčko. Hráči a personál neuveriteľne tvrdo pracovali, aby sme sa dostali do tohto bodu, všetci sme snívali, keď prvý žreb bol vyrobený a my budeme pripravení na utorkový zápas.“

READ  Kiran Rijiju prichádza na Slovensko, aby koordinoval evakuáciu Indov, ktorí uviazli na Ukrajine

doterajšej forme

Írsko má zo siedmich zápasov na konte 14 bodov. So Slovenskom, ktoré bolo už v skupine, remizovali 1:1.

Strelci gólov Írska

7 – Katie McCabeová5 – Denis O’Sullivan2 – Megan Connolly, Louise Quinn1 – Lily Ogg, Amber Barrett, Diane Caldwell, Kyra Carusa, Niamh Faye, Abby Larkin, Saoirse Noonan, Lucy Quinn, Maiko Pepia Oji

Tím Írska

Brankári: Courtney Brosnan (Everton), Grace Moloney (Reading), Megan Walsh (Brighton & Hove Albion), Eve Batana (DLR Waves)

Obrancovia: Harriet Scott (Birmingham City), Claire O’Riordan (Celtic), Diane Caldwell (Reading), Louise Quinn (Birmingham City), Jessie Stapleton (Shelbourne), Hayley Nolan (London City Lyonesse), Chloe Mustaghi (Bristol City), Megan Campbell (Liverpool), Iain O’Gorman (Beamount United)

Stredopoliari: Katie McCabe (Arsenal), Denis O’Sullivan (North Carolina Courage), Ciara Grant (Hearts), Lily Ough (London City Lionsses), Ellen Molloy (Wexford Youths), Jess Jiu (West Ham United), Lucy Quinn (Birmingham City )), Ispiel Atkinson (West Ham United), Aiobean Clancy (Wexford Youths)

Dopredu: Heather Payne (Florida State University), Amber Barrett (FFC Turbine Potsdam), Leanne Kiernan (Liverpool), Abby Larkin (Shelbourne), Saoirse Noonan (Durham WFC)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close