Hlavné správy

Ukážka: Slovensko vs San Maríno – predpovede, tímové správy, zostavy

SportsMole prináša ukážky stredajšieho priateľského zápasu medzi Slovenskom a San Marínom, vrátane predpovedí, tímových noviniek a možných zostáv.

Slovensko Rakúsko pocestuje na stredajší prípravný zápas proti mieňom na štadión Wiener Neustadter Stadion San Marino.

Francesco CalzonaWinove jednotky sa budú usilovať o naštartovanie pred Euro 2024, zatiaľ čo San Maríno urobí všetko pre to, aby bola súťaž čo najkonkurencieschopnejšia.


Ukážka súťaže

© Reuters

Po vynechaní MS 2022 sa Slovensko po úspešnej kvalifikácii na Euro 2024 pripravuje na návrat na veľký turnaj.

Falcons vyhrali sedem a jeden z 10 zápasov v kvalifikácii remizovali, aby skončili na druhom mieste, pričom iba dve prehrali proti víťazom skupiny J Portugalsku.

Po dosiahnutí osemfinále na turnaji v roku 2016 pred odchodom zo skupinovej fázy na Euro 2020 je Slovensko na ceste k tretiemu umiestneniu na majstrovstvách Európy za sebou.

Primárne sa zamerajú na postup zo skupiny s Belgickom, Rumunskom a Ukrajinou, no najskôr dosiahnu dva pozitívne výsledky v prípravných zápasoch proti San Marínu a Walesu.

Caljona si môže oddýchnuť, že mal možnosť venovať svoje plné sily ako hlavný tréner Slovenska, keďže posledné tri až štyri mesiace do konca sezóny sa delil o svoje povinnosti ako hlavný tréner Neapolu.

55-ročný hráč bude určite dúfať, že sa vráti na víťaznú cestu proti San Marínu po prehre s Rakúskom a remíze proti Nórsku počas marcového medzištátneho stretnutia.

Filippo Berardi zo San Marína oslavuje strelenie prvého gólu so spoluhráčmi 20. novembra 2023© Reuters

Nie je prekvapením, že San Maríno skončilo na poslednom mieste v najnižšom hodnotení FIFA bez bodov v kvalifikačnej skupine.

Minos však v poslednom čase ukázali sľubné záblesky, keď skórovali v posledných troch kvalifikačných zápasoch proti Dánsku, Kazachstanu a Fínsku, čo je prvýkrát, čo skórovali po storočí v troch zápasoch po sebe.

READ  Kanada porazila Slovensko 6:3, Švajčiarsko porazilo Nemecko 3:1 a postúpilo do semifinále na World of Hockey | svet

Potom prehrali 3:1 so Svätým Krištofom a Nevisom a o štyri dni neskôr udržali rovnaký národ bezgólovú remízu.

Výsledkom bolo ukončenie série 12 prehier v rade, keď San Maríno oslavovalo svoj prvý výpadok, odkedy si v septembri 2022 udržali čisté konto proti Seychelám.

Ďalšie čisté konto v stredu vyzerá veľmi nepravdepodobne, ale budú mať záujem poskytnúť väčšiu odskok ako ich predchádzajúce stretnutie so Slovenskom v júni 2009, keď poslali sedem gólov bez odpovede.

Slovensko priateľský formát:

Forma Slovenska (všetky zápasy):

Priateľský formát pre San Maríno:

Formát San Marína (všetky zápasy):


Skupinové správy

Tréner Slovenska Francesco Calzona reaguje 11. septembra 2023© Reuters

Calzona by mohol dostať šancu vyskúšať si niektorých okrajových hráčov v stredajšom zápase, zatiaľ čo naďalej uvažuje o svojom konečnom zostave na Euro 2024, pričom Slovensko čaká v sobotňajšom priateľskom zápase s Walesom ťažká skúška.

Marek Rodák atď. môžu dostať príležitosť začať od cieľa Michael Tomic, Vernon De Marco A Adam Obert Môže dostať šancu postaviť sa do obrannej línie.

Stredopoliar čerstvo vyhral play-off Bundesligy s Bochumom Matúš Pero Možno dostane šancu odohrať svoj prvý medzinárodný zápas po septembri 2023.

V San Maríne je brankárom Rimini Edoardo Colombo Začnite po prvých dvoch reprezentačných zápasoch proti Svätému Krištofu a Nevisu.

Roberto Sevoli Očakáva sa, že zadná päťka sa zoradí Alessandro D'Addario, Michael Chevoli, Filippo Fabri, Dante Rossi A Alessandro Tosi.

Očakáva sa, že Slovensko bude mať dominantné postavenie, Filippo Berardi Po tom, čo strelil posledný gól svojej krajiny v marcovom medzinárodnom okne, reprezentuje jednu z hlavných útočných odnoží San Marína.

Slovenská pravdepodobná základná zostava:
Rodák; Tomic, Giomber, Obert, Di Marco; Pero, Hrosowski, Beneš; Turis, Haraslin, Posenik

Pravdepodobná základná zostava San Marína:
Colombo; D'Addario, Cevoli, Fabbri, Rossi, Tosi; Berardi, Cappicchioni, Colinucci, Contatini; Nanni

READ  Slovensku sa nedarí dokončiť časť európskeho diaľničného koridoru načas - EURACTIV.com

SM slová zelené pozadie

Hovoríme: Slovensko 3:0 San Maríno

Aj keď sa Calzona rozhodne poskytnúť niektorým zo svojich okrajových hráčov hrací čas, myslíme si, že Slovensko bude príliš nóbl na to, aby súperi zvládli prípravu na Euro 2024 s pravidelnými úspechmi.

Pre analýzu údajov najpravdepodobnejších výsledkov, skóre a ďalších informácií pre tento zápas kliknite sem.
id:545085:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect11523:

Ukážky e-mailom

Pre získanie kliknite sem Herný krtkoDenný e-mail s ukážkami a predpovedami pre každú hlavnú hru!


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close