Technológie

Úspechy Cities: Skylines 2 poukazujú na veľké mestá a katastrofy

Cities: Skylines 2 bola ohlásená včera a okrem CG traileru a malých detailov bola akosi „revolučná“. Ak chcete, tak ako ja, niečo konkrétnejšie o tom, ako sa môže líšiť od svojho predchodcu, možno vás bude zaujímať zoznam zjavne uniknutých výkonov, ktoré zahŕňajú katastrofy, počasie, veľkosti máp a ďalšie.

Objavil PC hráčÚplný zoznam Xbox Achievements je k dispozícii na oboch Úspechy Xbox A Skutočné úspechy.

Jeden z týchto úspechov sa nazýva „Allthing the Light Touches“, ktorý sa udeľuje, keď hráč odomkne 150 dlaždíc mapy v meste. Prvé mapy Cities: Skylines mali maximálne 81 dielikov máp, z ktorých bolo 25 zostaviteľných, hoci hráči mohli v rámci mesta postaviť maximálne deväť. 150 je o krok vyššie.

Ďalšie úspechy spomínajú krupobitie, tornáda a lesné požiare – tie druhé boli pridané do dvoch pôvodných Cities: Skylines prostredníctvom DLC Natural Disasters. K dispozícii je tiež úspech „Zero Emissions“ za vybudovanie mesta poháňaného výlučne obnoviteľnými zdrojmi energie, zatiaľ čo iní oslavujú vytvorenie mapy alebo nemapového diela pomocou editora. Toto všetko mi znie zaujímavo.

Milujem Cities: Skylines a City Builders vo všeobecnosti, takže by ma zaujímali akékoľvek informácie, ktoré by som mohol získať o pokračovaní. Mám dlhý zoznam veľmi odlišných štvrtí, zmiešaných zón a schopnosť vytvárať mestá, ktoré nie sú úplne postavené na autách. Čokoľvek robí, má pocit, že to musí priniesť Niečo Aby sa vykompenzoval prechod od značne rozšírených, výrazne upravených Skylines k pokračovaniu, bude to na začiatku minimálne obsahovo bohaté.

Paradox tiež oznámil novú hru od vývojárov Shadowrun a BattleTech a Life By You, konkurenta Sims od bývalého vývojára Sims Roda Humble.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close