Zábava

Úžasný film, ktorý zvrháva nových mutantov po celej Európe

After V Collided je druhý film zo série adaptovaný z kníh, ktoré napísala Anna Todd. Web Whatbad, ktorý je pôvodne sociálnym rozprávaním a jeho pokračovaniami, zobrazuje búrlivý milostný pomer medzi pôvodne plachou, geniálnou Tessou Youngovou a nepredvídateľným záporákom Hartinom Scottom. Filmová adaptácia zaznamenala v roku 2019 svetový úspech, keď vyniesla 70 miliónov dolárov, ale pristála na Netflixe okrem britských kín.

Následne sa majitelia spojili s nezávislým distribútorom Shear Entertainment, aby priniesli film do britských kín. Po kolízii sme zostali s malými fanfárami v kalendári vydaní Spojeného kráľovstva, ktorý veľkí kritici nepreskúmali.

Romantickú drámu režíruje Roger Kumble (Hrozné úmysly), ktorého scenár sa ujali Anna Todd a Mario Celaya. Austrálska herečka Josephine Longford je párovaná so známym hrdinom Phineasom Tiffinom, ktorý stvárnil 11-ročného Toma Riddla (Lord Voldemort) v snímke Harry Potter a Princ dvojkrviny, ako aj filmovými tvorcami Martou Fiennes a Georgom Diffinom (a Rolfom).

V Európe má After V už diváka kina, After v Golidat má obrovský úspech a otvára sa v pokladniach v Taliansku, Španielsku a Portugalsku, ako aj v Nemecku, Rakúsku, Českej republike a na Slovensku. Film sa od piatka rozširuje do viac ako 100 britských a írskych divadiel.

Denet sa umiestnila na prvom mieste v zozname s 35-percentným poklesom

READ  Severné Írsko proti Slovensku Najlepšia výzva pre kvalifikáciu na euro

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close