Veda

V pondelok je teraz oprávnených 1,7 milióna Bay Bayer pre vakcíny COVID-19

Obyvatelia všetkých Massachusetts majú 16 a viac rokov – odhaduje sa, že 1,7 milióna ľudí – má v pondelok nárok na očkovanie proti vírusu COVID-19 ako tretej a poslednej fázy štátneho plánu očkovania. „Je to úľava pre vaše okolie a rovnako je to úľava. Všetci v mojom dome,“ povedala Christine Giglio, ktorá si objednala schôdzky pre svojho manžela aj pre jej 16-ročnú dcéru. Jessie Han mohla pristáť na schôdzku v New Hampshire, kde sú vakcíny dostupné pre kohokoľvek od 16 rokov. bydliska. „Je to o pár týždňov, ale je to lepšie ako nič,“ povedala. Po hodinovom neúspešnom hľadaní na štátnej webovej stránke CVS a Massachusetts sa Hanne asi za 5 minút dohodla na stretnutí v New Hampshire. Z mojich ramien. Už sa nemôžem dočkať, až sa stretnem s rodinou a priateľmi. Volení a úradníci v oblasti verejného zdravotníctva žiadajú všetkých, aby boli trpezliví a pripravení čakať týždne, kým na nich príde rad. „Musíš byť ochotný to ďalej skúšať, vieš? Zachovali si dôslednosť, zachovali si konzistentnosť, keď sa otvárajú. Giglio povedal, že niekedy nie je žiadny rým ani dôvod. Štát Massachusetts taký v sobotu má. Hlavná vakcína dosiahla míľnikom, pretože viac ako 2 milióny ľudí bolo úplne zaočkovaných proti COVID-19. V nedeľu informovali Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb, že viac ako polovica všetkých dospelých v Spojených štátoch dostala. Aspoň jeden výstrel z COVID Vakcína -19. Guvernér Charlie Baker tvrdí, že časová os zodpovedá štátnemu cieľu a národným cieľom stanoveným prezidentom Joeom Bidenom. Guvernér však varuje, že novo oprávnení obyvatelia môžu pred získaním schôdzky čeliť niekoľkotýždňovému čakaniu. „Som veľmi presvedčený o prístupe k imunizácii pre obyčajného človeka, „povedala Dr. Kimi Kobayashi, vedúca oddelenia kvality v UMus Memorial Medical. Center.“ Určite som od pacientov počula, že majú veľmi dobré skúsenosti. Mám členov rodiny, ktorí majú veľké skúsenosti s obecnými očkovacími miestami a majú bežné skúsenosti, takže si myslím, že sa im to podarí prispôsobiť. “Myslím si, že minimálne zo začiatku je možno obrovský dopyt. Ísť a možno si trochu počkať , ale som si istý, že sa nám podarí prekonať počet ľudí, ktorí musia byť očkovaní, ”uviedol Kobayashi. Mnohí z nich pre NewsCenter 5 tvrdia, že dostali od štátu oznámenie, že môžu očkovanie proti COVID-19 vymenovať pred pondelňajšou záverečnou fázou. NewsC5 kontaktoval Bakerov úrad a štátnych úradníkov. Ako mohli oznámenia rýchlo zhasnúť, ale už sa neozvali. V stredu Baker uviedol, že sa očakáva, že počet záberov spoločností Pfizer a Modern v Massachusetts tento týždeň stúpne o 8%. USA pravdepodobne povedie k obnoveniu vakcíny COVID-19 od spoločnosti Johnson & Johnson, ktorá bola zavedená minulý utorok. Podľa Fauciho môže nasledovať po veľmi zriedkavých prípadoch zrážania krvi zákaz alebo rozsiahle varovanie. Massachusetts pokrok pokrok

READ  Connecticut potvrdzuje 2 infekcie vírusom Powassan: Čo je potrebné vedieť o chorobe prenášanej kliešťami

Obyvatelia všetkých Massachusetts majú 16 alebo viac rokov – odhaduje sa, že 1,7 milióna ľudí – má nárok na očkovanie proti vírusu COVID-19, pretože začína platiť tretia a posledná fáza štátneho očkovacieho plánu.

„Je to úľava pre vaše okolie a je to úľava pre všetkých v mojom dome,“ povedala Christine Giglio, ktorá si objednala schôdzky pre svojho manžela aj pre jej 16-ročnú dcéru.

Jessie Han sa podarilo dohodnúť si schôdzku v New Hampshire, kde sa vakcíny sprístupňujú osobám starším ako 16 rokov bez ohľadu na pobyt.

„Je to o pár týždňov, ale je to lepšie ako nič,“ povedala.

Po hodinovom neúspešnom hľadaní na štátnej webovej stránke CVS a Massachusetts sa Hahn asi za 5 minút dohodol na stretnutí v New Hampshire.

„Z mojich ramien sa zdvihla obrovská váha.“ Už sa nemôžem dočkať, až sa stretnem so svojou rodinou a priateľmi.

Volení a úradníci v oblasti verejného zdravotníctva žiadajú všetkých, aby boli trpezliví a pripravení počkať, kým na vás príde rad.

„Musíš byť pripravený ďalej to skúšať, vieš? Zostanete dôslední, zostanete dôslední, keď sa otvárajú. Giglio povedal, že niekedy nie je žiadny rým ani dôvod.

Štát Massachusetts dosiahol v sobotu hlavný míľnik vo vakcínach, pretože viac ako 2 milióny ľudí boli úplne očkovaní proti COVID-19.

V nedeľu o tom informovali Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb Viac ako polovica všetkých dospelých v Spojených štátoch Dostal najmenej jednu dávku vakcíny COVID-19.

Vláda Charlie Baker tvrdí, že časová os sa stretáva Cieľ štátu A to Národný cieľ stanovil prezident Joe Biden. Guvernér však varuje, že noví oprávnení obyvatelia si možno budú musieť na stretnutie počkať niekoľko týždňov.

„Mám veľkú vieru v prístup Commonwealthu k očkovaniu,“ povedal hlavný úradník pre kvalitu Dr. Umaass Memorial Medical Center Dr. Povedala Kimi Kobajaši. „Samozrejme, od pacientov som počul, že majú veľké skúsenosti. Mám členov rodiny, ktorí majú veľké skúsenosti s miestami všeobecnej imunizácie, takže si myslím, že sa im to podarí prispôsobiť.

READ  Ten, kto porazil rakovinu prsníka Senátor chce teraz pomôcť ďalším ženám

„Myslím si, že aspoň na začiatku bude pravdepodobne veľmi veľký dopyt a niektorí si možno budú musieť počkať, ale verím, že sa nám podarí prekonať počet ľudí, ktorí musia byť očkovaní. Choďte,“ uviedol Kobajaši .

Mnohí z nich pre NewsCenter 5 tvrdia, že dostali od štátu oznámenie, že si môžu svoje očkovanie proti vakcíne COVID-19 rezervovať pred pondelkovým začiatkom záverečnej fázy.

NewsCenter 5 kontaktoval Bakerov úrad a štátnych úradníkov, ako rýchlo získať informácie, ale neposlúchol ich.

Minulú stredu Baker uviedol, že sa očakáva, že tento týždeň sa zvýši počet snímok Pfizer a Modern zaslaných do Massachusetts o 8%.

Medzitým Dr. Anthony Fauci hovorí, že Amerika pravdepodobne vzrastie Obnovenie očkovacej látky COVID-19 od spoločnosti Johnson & Johnson Koná sa v utorok po budúcom týždni. Podľa Fauciho môžu po niektorých veľmi zriedkavých prípadoch zrážania krvi nasledovať správy o zákaze alebo rozsiahle varovanie.

Pokrok očkovania v Massachusetts

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close