Zábava

[VIDEO] Tomáš Soosek z West Hamu pokračuje v bodovacej forme

Záložník West Hamu Tomáš Soosek zvíťazil nad Slovenskom v ligovej lige národov na českej listine.

Česko ukončilo svoju kampaň Ligy národov vo veľkom štýle, keď zvíťazilo nad Slovenskom 2: 0. Hviezda West Ham Tomáš Soosek Rozhodujúci prvý gól strelil fantastickou hlavičkou z rohu v prvom polčase. Vpravo kladivo Vladimír Koufal Ku koncu prispel solídnym obranným prejavom.

Cieľom Suzukiho je, že teraz strelil dva zo svojich posledných troch zápasov, keď začiatkom tohto mesiaca strelil víťazný gól West Hamu proti Fulhamu. Český stredopoliar skóruje Päť gólov Vo svojej kariére od januárového príchodu k kladivám to bol dobrý príjem pre defenzívneho záložníka.

Dvadsaťpäťročný hráč podpísal v lete po ukončení pôvodnej zmluvy o pôžičke trvalý kontrakt a Hammers bude z doterajšej investície veľmi spokojný. Suzek ľahko premenil svoj život v Premier League a už vytvoril silnú federáciu. Ryža Declan.

Pozri štvrtý Sussekov cieľ pre Českú republiku.

Aj keď je Suzuki väčšinou defenzívnym hráčom, môže sa presadiť na súperovej polovici. Vynikajúci záložník dokáže explodovať dopredu a neskoro vyrážať do šestnástky a často si sám vytvára šance na skórovanie. Záložníci XG (Očakávané ciele) naznačuje, že čoskoro dosiahne ďalšie dva ciele.

Suzek to opakovane ukazoval a je poľutovaniahodné, že strelil toľko gólov, stolári a brankári mu popriali niekoľko vynikajúcich gólov. Čechovi tiež vytrhol terč, keď zaútočil na vlkov West Hamu. Pohľad Suzuki z rohu vybočil z názvu Raul Jiménez Na ceste k cieľu.

READ  Zvláštny koniec manželstva: Herci sa rozlúčili po 40 rokoch a ...

S Michal Antonio David Moyes, ktorý je stále na ceste k oživeniu a má iba šancu postaviť si lavičku proti Sheffieldu United, možno opäť považovať za víťaza zápasu Suzuki. Sebastian Holler„Aj keď je vylepšený, stále zápasí so súčasným systémom a v tejto sezóne dokázal v Premier League jediný gól.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close