Inter Miláno 1:0 Porto: Romelu Lukaku je v cieli, keď sa taliansky tím ujal vedenia v prvom zápase v zápase uplynulých 16 rokov po červenej karte Ottavia | Futbalové správy

Správa o zápase premenila Lukakuov druhý gól v dvoch zápasoch, keď Inter Miláno vyhral na San Siro; Belgicko neskórovalo od októbra predtým; Ottavio bol vylúčený za druhý trestný čin, ktorý možno zaznamenať; Tímy sa opäť stretnú 14. marca v Porte.

22:24, Spojené kráľovstvo, streda 22. februára 2023

Romelu Lukaku skóroval, keď Inter Miláno porazil Porto 1:0 v prvom zápase Ligy majstrov v zápase uplynulých 16 rokov.

Belgický reprezentant udrel štyri minúty, aby si zabezpečil víťazstvo na San Siro po tom, čo hostia videli, že stredopoliar Ottavio bol vylúčený za druhý započítateľný priestupok.

V napínavom prvom polčase mohol útočník Interu Lautaro Martinez urobiť lepšie skorou hlavičkou a brankár Porta Diogo Costa musel odraziť odvážnu snahu Hakana Calhanoglua z nemožného uhla.

Hostia však vrástli do hry a Galeno v 37. minúte vyrazil loptu mimo, keď si Marko Krujic vynútil zákrok od brankára Andreho Onana.

Obrázok:
V 86. minúte skóroval Lukaku

Niccolò Parella bol blízko ku streleniu svojho úvodného gólu po tom, čo zahral v 52. minúte prihrávku Milana Škriniara.
odpovedal.

Parella opäť minul cieľ a zostávalo 21 minút, kým Ottavio dostal druhú žltú po 12 minútach.

Striedajúci Lukaku sa napokon presadil, aby Inter v Portugalsku získal malú výhodu.