Zábava

Zo SuperStaristky po chemoterapii je matka: Porodila dcéru … Ach, aké krásne meno jej dala!

Vlani prešla Markéta Konvičková vážnymi zdravotnými problémami. Na vaječníkoch sa našli jej vaječníky, ktoré, ako sa ukázalo, neboli cystou, ale vzácnym typom nádoru. Následne musela speváčka podstúpiť sériu chemoterapií, pri ktorých prišla o veľkú časť vlasov.

Tento rok našťastie všetko dopadlo k lepšiemu. Dokonca aj blondínka v apríli tohto roku oznámila, že s priateľom Reném čakajú dieťa. „Chcela by som sa s vami podeliť o najšťastnejšie posolstvo môjho života. Čakáme dieťa. Mám milujúceho snúbenca, staviame dom a čaká ma najkrajší rok života ženy. Byť mamou,“ napísal vtedy nadšený spevák.


Babyboom pokračuje: Superstar po šokoch z chemoterapie … Som tehotná!


A ten deň nastal dnes. Na sociálnej sieti Instagram Markéta oznámila, že už je matkou. Narodila sa jej dievčatko, ktorému spolu s partnerom dali krásne meno. „Amália. Poklad v náručí. Vitaj slnečné lúče. Naša dcéra už má hlavu, len chcela byť s nami!“ Konvičková napísala k fotografii s dieťaťom v náručí.

„Najkrajší okamih ťa vidieť a túliť sa k tebe! Rene, milujem ťa!“ napísala tiež na adresu svojho snúbenca, speváka, ktorý zároveň poďakoval celému lekárskemu tímu Fakultnej nemocnice v Ostrave. „Porodila by som znova. Boli úplne božské“ dodala. Gratulujeme vašim čerstvým rodičom a pevné zdravie!

Máte radi Amáliu?

READ  Popredná ruská fanúšička Barbie sa vidí vo filme a ešte viac

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close