Hlavné správy

„Vidím, že to príde na sociálnych sieťach“ – stredopoliar Írska Conor Hurihen chýba na Slovensku prehru v play-off

„Je to ťažké, ale nemalo by to byť.“

Írsky stredopoliar Connor Hurrien v novembri prehral s bolesťou pri prehre eura so Slovenskom a pripustil, že o tom ‚často‘ premýšľal.

Írsko prehralo v penaltovom rozstrele 4: 2 po prehre so Severným Írskom vo finále play-off o postup na európsky šampionát a Hurrien mal obrovskú šancu zastaviť meškanie v riadnom hracom čase v Bratislave. Finále.

Tridsaťročný mladík pripúšťa, že vedel, že mal proti Slovensku skórovať, a že jeho miss bolo ťažké vymazať z pamäti.

Hurikán

„Som svoj najhorší kritik, viem, že som mal dať gól (v Bratislave),“ uviedol Hurrihan. Nechajte loptu.

„Bolo to náročné, ale nemalo by to byť. Bol to dobrý výkon. V noci sme hrali dobre, ale potom sa veci už neplánovali.“

„Pozerám sa späť a premýšľam o tom.“ Nehovorím každý deň, ale často. Vidím, že sa to chystá na sociálnych sieťach, a bolo to také nové, keď som stretol írsky tím. Dúfam, že šťastné dni prídu, nie skoro, ale čoskoro. „

Hurikán

Connor Hurrien.

Hurikán odišiel z Aston Vily v januári do Swansea City, kde si svoje kúzlo užíval vo Walese a tri zo svojich prvých štyroch zápasov zaznamenal.

Bývalý muž Barnsley verí, že jeho optimistická forma pre labute pred marcovým začiatkom kvalifikácie na majstrovstvá sveta 2022 bude znamenať pre jeho írsku kariéru iba dobré veci.

„Pravdepodobne sme bojovali za góly a zasiahnutie niekoľkých pre Swansea nám dá dôveru, aby sme to dokázali nabudúce, keď sa stretneme,“ uviedol Hurrihan.

„Z tohto pohľadu sa vidím ako mentálne silná postava.

„V marci máme silný tím a dúfame, že nedôjde k žiadnym problémom s cov a mnohým zraneniam.“

READ  Slovensko zatvára populárny konšpiračný web EURACTIV.com

„V krajine ako Írsko nám chýba počet posledných výletov, čo neposkytuje najlepšiu príležitosť na výkon a dosahovanie výsledkov.

„Nie sme požehnaní tímom Anglicka, ktorý by mohol ťahať svetových hráčov, ak majú sedem alebo osem alebo deväť ťahaníc.“

„Ak nevidíme troch, štyroch, piatich hráčov, bojujeme. Bolo to pre tím aj pre Stephena ťažké. S montérskym tímom a ďalšími hráčmi v marci môžeme začať lepším spôsobom.“

Hurrihan tiež opísal epizódu „videobrány“ v írskom tábore ako „zvláštnu“ a je presvedčený, že išlo o „prípad, keď sa ľudia snažili strčiť nôž“.

FAI zahájila interné vyšetrovanie po tom, čo írsky šéf Stephen Kenny vyrobil stimulačné video predtým, ako sa v novembri vo Wembley spriatelil s Anglickom, pričom niektorí hráči tvrdili, že niektoré časti videa sú trápne.

„Ľudia sa snažia strčiť nôž, keď je to ťažké“

„Začalo to explodovať, hneď ako sme opustili tábor,“ povedal.

„Nikto nemal ani slovo o tom, že by vás to frustrovalo alebo by vás to hnevalo alebo že by ste mali na video nepríjemnosti, takže to bolo mätúce. Nerozumel som tomu. Celé to od začiatku do konca bolo pre mňa čudné.“

„Keby ste v tom čase boli v tábore a v šatni, keby ste boli dosť bystrí, pochopili by ste, že to bolo príliš nafúknuté a musíte ísť do postele. Z môjho pohľadu to nie je veľký príbeh.

Niall Quinn spomína štátnu hymnu verdiktom ‘Video Cat’

„Nikto v tábore nevykazoval nijakú mrzutosť, nikto nebol frustrovaný ani nehovoril o tom, že sa video zaseklo v malých skupinách, ako to robia hráči na všetkých úrovniach. Keďže som bol jedným z starších hráčov, nedostal som nijaké vzduchové nádeje. Celá vec bolo čudné a čudné.

READ  Ladislav Almasi spojený – veľký príbeh záujmu Keltov o 6ft 4 v slovenskom útočníkovi

„Ľudia sa snažia strčiť nôž, keď je to ťažšie, ako držať spolu. Ľudia nafúknu veci a trochu si zatancujú na lodi, ale prídu v marci a na všetko zabudnú.“


Čítať ďalej: Hurikán Conor, Írska republika

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close