Technológie

Vizuály Resident Evil Village sú s PSVR2 ešte úžasnejšie

Originál PSVR Pri prekvapivej, no vzácnej príležitosti, kedy bol naň prenesený úponový AAA titul, bol vizuál obrovským hitom. Resident Evil 7 Biohazard Klasický príklad: Táto skúsenosť bola vo virtuálnej realite transformačná, ale rodinný dom Bakerovcov vyzeral na náhlavnej súprave surovo a menej autenticky. Je to kompromis technológie!

Počiatočná spätná väzba od Obyvateľská dedina zla prísť PSVR2 Prístav však nemôže byť odlišnejší. Polygón Foveated rendering „pomáha grafike vyzerať špičkovo,“ píše. Dodáva: „Je určite pôsobivé, že hru ako Resident Evil Village možno skopírovať z konzolovej verzie s minimálnym výpadkom.“

Zamerané vykresľovanie šetrí výpočtové zdroje tým, že detailne vykresľuje iba časti scény, ktorú si prezeráte. To znamená, že objekty vo vašom periférnom videní sa zobrazujú v nižšej kvalite, pretože váš zrak aj tak nedokáže plne oceniť ich detaily. V konečnom dôsledku môžete výkon PS5 venovať veciam, na ktorých vám záleží.

Polygon pokračuje: „V krátkej ukážke na výstave bola Lady Dimitrescu jasnou dominantou, rozprávala sa s vami, keď visíte na strope miestnosti za ruky s háčikmi, a vy sa zblízka môžete pozrieť, aký je veľký. A je desivá – a ako detailne vyzerá v porovnaní s modelmi postáv na PSVR alebo Resident Evil 7 Resident Evil 4 Vo vyhľadávaní.“

To všetko je dobrým znamením pre budúcnosť PSVR2. Sony tiež uviedla, že chce vydať hybridné hry: tradičné konzolové zážitky Ďalej Hrané vo virtuálnej realite. Ak vývojári dokážu dosiahnuť porovnateľnú vizuálnu kvalitu, bolo by to dobré na ponorenie, no zároveň to rozširuje okruh možných zážitkov. môcť V budúcnosti budú prenesené na náhlavné súpravy.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close