Zábava

Voľbami žijú aj známe osobnosti: Ach, tento bol kvôli nim holý!

Viac informácií o voľbách nájdete TU!

„Keď myslím na túto krajinu, nemyslím jej zákony, ale jej obyvateľov.“ napísala na začiatku svojho príspevku o voľbe speváčky Lizzo. Posúdila súčasnú politickú a sociálnu situáciu v krajine a poďakovala všetkým, ktorí sa zúčastnili volieb. Pre upozornenie zverejnila aj poriadne provokatívny záber. Pózuje na ňom nahá a polovicu jej tela zakrýva americká vlajka.

Speváčka Lizzo zverejnila na svojom Instagrame pri príležitosti konania volieb takúto zaujímavú fotografiu.

Zdroj: Instagram

Lizzo sa netají tým, že podporuje demokratického kandidáta Joea Bidena. Podporujú ho aj herci ako Dwayne Johnson, Jennifer Aniston, Barbra Streisand, George Clooney, Robert De Niro, Ben Affleck, Leonardo DiCaprio, Robert Redford a Tom Hanks, rapper Cardi B, spevák John Legend s manželkou Chrissy Teigen, speváci Cher, Madonna a Sheryl Crow.

Svojich priaznivcov má samozrejme aj republikán Donald Trump. Spomenúť môžeme hercov Jona Voighta (otec Angeliny Jolie), Jamesa Woodsa. Stephen Baldwin alebo Stacey Dash, Roseanne Barr, Kristie Alley. Podporu má aj od rapperov 50 Cent, Lil Wayne alebo bojovníka Connora McGregora. Trumpa označil za fenomenálneho prezidenta a zaradil ho medzi najlepšie politické osobnosti v Spojených štátoch:

Spevák a hudobník Bruce Springsteen uviedol, že keď bude Trump znovu zvolený za prezidenta, presťahuje sa do Austrálie.

READ  Živý prenos zadarmo, televízny kanál, série, finále play-off Euro 2020, konečný čas štartu - slnko

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close