Technológie

X4: Základy idú na Zem s dnešnou kolískou ľudskej expanzie

Séria X udržiava pri živote veľa neplodných rokov vysnívaný žáner vesmírnych hier, zbierku krásnych, kučeravých a neštandardných simulátorov obchodovania s vesmírom. Teraz žijeme vo veku Elite Dangerous, No Man’s Sky a Star Citizen, ale X pokračuje. X4: Základy Dnes vyšla hra Expansion Cradle Humanity a dole nájdete krásny trailer.

Ľudstvo je sústredené na kolísku, ktorá rozpráva príbeh o tom, čo sa stalo s domovským ľudským svetom v priebehu desaťročí. Rozpráva tento príbeh prostredníctvom dvoch nových divízií Terron s vlastnými ekonomikami, loďami a politickými pozíciami. Prístavba vás vyjde na 50 12,50 Parou Alebo GOG A X4 Vyžaduje: Play Foundation.

Vydanie expanzie prichádza s vydaním bezplatnej aktualizácie 4.00 pre X4: Foundations, ktorá veľa pridáva do krajiny, volumetrickej hmly a hrateľnosti. Príspevok na stránke Steam v hre Uvádza niekoľko opráv a dodatkov.

Séria X má stále miesto v Elite Dangerous World. Má svoj vlastný štýl, ktorý je vysoko určený pre obrazovky simulácie, ekonomiky a používateľského rozhrania. Stále má vážnych fanúšikov, z ktorých niektorí môžu v tejto chvíli brúsiť nože a teším sa, keď poviem niečo, čo považujú za veľmi dôležité. Nebudem. Aj keď ja osobne nerád hrám, séria X je stále potešením, je to také ambiciózne a krivky, ako to chce byť.

READ  Fanúšikovia hry Pokemon Go zmätení „strašidelným“ Zygarde Complete Forme prepínajú

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close