Technológie

Xbox Game Pass momentálne bolí, ale hrajú veľké armády

Je pravda, že Xbox Game Pass momentálne zažíva mierny prepad. Iste, stále prichádza množstvo hier, ale okrem niekoľkých za posledných pár mesiacov tu nie sú žiadni skutoční nároční hráči. Veľmi staré tituly od Ubisoftu Tu a tam. Klesá teda kvalita služieb?

V poslednej dobe sme si všimli veľa negatív ohľadom Game Pass a myslíme si, že je dôležité nepredbiehať. Vnímaný pokles služby v skutočnosti dokonale zapadá do zvyšku herného priemyslu vo všeobecnosti, Najmä v priestore AAA. Game Pass sa pýši tým, že do svojej knižnice prináša nové hry a momentálne sa nespúšťa dostatok veľkých hier, ktoré by vyplnili letné mesiace.

Záležitosti nepomáhajú ani oneskorenia prvej strany konzoly Xbox. Pamätaj, Arcane Červená jeseň Mala by to byť hra „leto 2022“, skoršia Oneskorenie pred letnou výstavou Skončil ten sen. Xbox zvyčajne nevynecháva veľké hry počas letných mesiacov a Redfall cítil, že by to bol skvelý spôsob, ako ukončiť túto tradíciu. Možno budúce leto?

Bohužiaľ, druhá polovica roka tiež vyzerá trochu ponuro pre AAA prírastky. Hviezdne pole Prvé oneskorenie, ktoré tu prichádza na myseľ, je po tom, čo sa Bethesda rozhodla držať ho až do roku 2023. Modern Warfare 2Aj keď dohoda ActiBlizz prebehne, služba sa nespustí prvý deň kvôli existujúcim zmluvám PlayStation.

Hviezdne pole 2

Do Game Passu však prichádza oveľa viac skvelých hier. Niektoré skvelé indie atď Cesta 96, Ako Twilight Falls A Trek do Yomi Nehovoriac o tom, že v posledných mesiacoch pribudlo množstvo simulátorov Preberám službu.

Pre veci trochu viac ‚AAA‘ v prírode by ste sa mali čoskoro pozrieť na vyzdvihnutie. zapamätaj si, Morový príbeh: Žiadosť Príde aj v októbri Osobnosť 5 Kráľovská A rúhanie. O Fall on Game Pass momentálne veľa nevieme, ale neprekvapilo by nás, keby Xbox priniesol niečo veľké s prestávkou spôsobenou nešťastným oneskorením Starfield.

READ  Získajte 22 bojových klasík s „Capcom Fighting Bundle“

Game Boss je už roky stabilne číslo jedna a vzhľadom na to, čo sa práve deje vo vývoji hier, je veľmi ťažké si túto pozíciu udržať. Meškania lietajú Vľavo, vpravo a uprostred, a bohužiaľ, tieto ovplyvnia zostavu Game Pass v roku 2022. Dúfajme, že rok 2023 nám prinesie rok plný všetkého, čo sa tento rok chystal spustiť, a ešte viac!

Ste teraz spokojní s Game Pass? Hlasujte v ankete a dajte nám vedieť v komentároch.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close