Zábava

Zlatá maska ​​rozzúrila divákov: Slováci a Česi sa hnevajú … To vás vôbec nenapadlo!

A už vôbec to nie je tak, že by neoslovila fanúšikov zábavy ako takých. Problémom je skutočnosť, že tak, ako je to v posledných rokoch zvykom vo veľkých formátoch, sa k projektu pripojili aj české a slovenské televízie. Výsledkom je, že medzi súťažiacimi sú aj známe tváre z oboch krajín.

A to je najväčší kameň úrazu, tak ako naši ľudia nepoznajú menej známe české hviezdy, funguje to aj na opačnej strane. Mnoho fanúšikov súhlasí s tým, že práve preto Maska stratila svoj šmrnc, pretože jednoducho nemôžu uhádnuť, kto z našich susedov by sa mohol pod kostým skrývať.

„Takmer všetky mená, ktoré česká porota tipuje, mi ako slovenskému divákovi nie sú známe. To, samozrejme, stráca prvok zábavy, predstavenie by pre mňa bolo určite atraktívnejšie, keby existovali samostatné SK a CZ verzie,“ Martin sa vyjadril k fanpage show a českí fanúšikovia majú rovnaký problém ako on. „Presne tak. Opäť som nestretol žiadnu zo slovenských celebrít, ktoré tam pomenovali. Niečo iné je spoločná Superstar, kde hľadajú nové talenty, ale ako hádame ľudí, ktorých nepoznáme?“ Češka Eva znovu uvažuje.

Diváci šou vraj ťažko poznajú známe osobnosti zo susednej krajiny, a tak ani len netušia, kto sa skrýva pod maskami.
Zlatá maska ​​rozzúrila divákov:

Zdroj: TV JOJ

Zdeněk Pohlreich mal mimoriadne zmenený hlas
Zlatá maska ​​rozzúrila divákov:

Zdroj: TV JOJ

Tento názor zdieľa mnoho ďalších ľudí, ale nájdu sa aj takí, pre ktorých je hádanie o to zaujímavejšie. Zatiaľ čo známe osobnosti zo susednej krajiny s nimi problém nemajú, prekážal im úplne iný detail. A to upravený hlas krokodílej masky Krokouš, pod ktorou sa skrýval Zdeněk Pohlreich.

Počas spevu mal však taký remodulovaný hlas, že pravdepodobne ani sám seba nepoznal, a tak malo publikum obrovský problém identifikovať, kto sa v kostýme skrýva. Rozhodne však nie je potrebné hádzať brokovnicu do žita a dať šancu ďalšej epizóde, ktorá nás čaká v nedeľu večer.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close