Veda

Zlatý retriever známy tým, že jedol odpadky v McDonald's, nájde navždy domov

Pes, ktorého minulý rok našli „špinavého a vychudnutého“ pred McDonaldom, konečne našiel domov, tvrdí skupina na záchranu zvierat na Floride.

Záchrana zlatého retrievera z juhozápadnej Floridy (GRRSWF) v článku napísala, že Natalie, ktorá má asi 2 roky a je opísaná ako pokojná a priateľská zlatá retrieverka, bola medzi úradníkmi zodpovednými za kontrolu zvierat známa, pretože hľadala zvyšky v miestnom McDonald's. Vyhlásenie z 29. februára.

GRRSWF v Bonita Springs na Floride uľahčila záchranu Natalie začiatkom decembra s pomocou dobrovoľníkov Billa a Donny Belangerovcov, ktorí súhlasili, že vycestujú, aby psíka vyzdvihli a vychovali ju.

Povedal Belanger miami Informovať V rozhovore cez víkend povedal, že cítil okamžité spojenie s Natalie.

„Usadila sa v našom dome, akoby sem patrila,“ povedala Donna. „Nebola nervózna. Nelapala po dychu. Bola len šťastná, že je tu.“

Natalie, zlatý retriever, ktorý bol minulý rok nájdený „špinavý a vychudnutý“ pred floridským McDonald's, našiel milujúci navždy domov.

Záchrana zlatého retrievera z juhozápadnej Floridy

newsweek GRRSWF bol kontaktovaný prostredníctvom e-mailu a Facebooku, aby sa vyjadril v pondelok večer.

Zatiaľ čo Natalie má teraz milujúcu rodinu, cesta zlatého retrievera zahŕňala aj zdravotné problémy, ktoré ešte musí prekonať.

„Nevedeli sme nič o jej zdraví alebo správaní a dúfali sme, že nie je tehotná,“ povedal GRRSWF.

Zdravotný stav Natalie spôsobil, že šteniatko bolo prevezené na veterinárnu pohotovosť, kde malo pozitívny test na srdcový červ, ktorý môže spôsobiť vážne ochorenie pľúc, zlyhanie srdca a poškodenie iných orgánov, ak sa nelieči.

„Bill a Donna sa nikdy nevyhýbali správam, že bude musieť podstúpiť mesiace liečby a návštevy veterinára, kým bude môcť byť vykastrovaný,“ uviedol záchranársky tím. „Po niekoľkých dňoch sa do nej zamiloval.“

READ  Nový variant Kovid: CDC najskôr zistí viac ako 50 amerických prípadov variantov identifikovaných vo Veľkej Británii

GRRSWF povedal, že Natalie, ktorá bola pomenovaná po 12-ročnom dievčati, ktoré darovalo svoje šteniatko na záchranu, dostane liečbu proti srdcovým červom, zatiaľ čo šteňa si bude užívať život so svojou novou rodinou.

„Má svoju vlastnú milujúcu rodinu a už nikdy nebude musieť hľadať parkovisko v McDonalde, aby sa mohol najesť,“ povedal záchranár. „Ďakujem vám, Bill a Donna, že ste povedali áno, keď sme potrebovali pomoc, a že ste pochopili psy nie sú vždy úplne zdravé alebo dobre vychované. Gratulujem k vášmu novému členovi rodiny!!!“