Zábava

Zlomilo sa tajomstvo otcovskej hviezdy: Tajná láska … Omotala ho okolo seba Táňa Pauhofová!

Marek nie je prvý a určite ani posledný, ktorého herečka Táňa Pauhofová absolútne očarila. Dvojica spolu dabovala film o Harrym Potterovi, ale ryšavka ho údajne zaujala počas iného projektu. A so všetkou touto malou záhadou na niekoľko rokov musel herec vyjsť v populárnej markizáckej šou 2na1, kam ho pozvali Adela Vincze a Dano Dangl.

Jednou z brán relácie je takzvaný záťažový test, kde musí hosť rýchlo odpovedať na rôzne otázky. A v jednej z nich sa moderátorov zaujímalo, do ktorej zo slovenských herečiek bol Marek zamilovaný. „Tana Pauhofová“ povedal bez najmenšieho zaváhania. „Pochopiteľné. Bolo to asi veľmi dávno,“ Uviedla Adela. Napriek tomu o Tanyi pravdepodobne už slušný počet mužov v hereckom priemysle sníval.

Táňa Pauhofová poplietla aj Mareka Fašianga.

Zdroj: TV MARKÍZA

Marek Fašiang sa počas záťažovej skúšky v šou 2na1 úplne zapotil.
Tajomstvo hviezdy otcov sa zlomilo:

Zdroj: TV MARKÍZA

Marek sa do toho však zabalil ešte počas štúdia. „Bolo to veľmi dávno. Na strednej škole. Dabovali sme spolu sériu, kde mi hrala priateľa, viete,“ Fashiang nostalgicky vysvetlil a dodal, že ryšavke nikdy nepovedal o svojich romantických pocitoch. Nakoniec sa o nich dozvedela vďaka šou 2na1, kde v nedeľu večer Adela a Dano obslúžia ďalšieho hosťa.

Máte radi herečku Táňu Pauhofovú?

READ  Rusko zintenzívnilo útoky na ukrajinské železnice a elektrárne

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close