šport

10 vecí, ktoré zmenili svet od poslednej hry na Camp Nou

Po 32 dňoch, 8 hrách a 7 818 kilometroch je Parsia späť na Camp Nou. Áno, v januári je osem zápasov a doma sa nehrala ani jedna! Teraz prvýkrát od 29. decembra, pri remíze 1: 1 s Eberom, štadión znovu otvára svoje brány na privítanie Atletický klub (Nedeľa v noci, 9:00 C.E.T.)

Od poslednej hry na Camp Nou došlo k mnohým incidentom! Tu je pripomienka týchto desiatich udalostí.

  • Prvá trénerka v NBA

31. decembra 2020 Becky Hamman Stala sa prvou ženou, ktorá trénovala tím v NBA. Proti skrinkám LA, San Antonio Spurs Bol vyslaný tréner Greg Popovich, čo znamenalo, že jeho tím a zvyšok zápasu prevzal vedenie jeho asistent a bývalý hráč.

  • Spojené kráľovstvo oficiálne opúšťa Európsku úniu

1. januára 2021 Proxy Rozhodnutie opustiť Spojené kráľovstvo sa stalo skutočnosťou Európska únia Napokon sa stal plne efektívnym.

2. januára 2021 Mauricio Pochettino Thomas bol menovaný šéfom namiesto Tussaudov Paríž-Saint-Germain, Stretnutie je naplánované na kolo Parsia 16 Liga majstrov O štrnásť dní na Camp Nou. Mesto poznalo Argentínu už pred prevzatím moci Španielsky„A sedí na lavičkách v Southamptone a Tottenhame.

Zosnulí boli pridaní za posledný mesiac Jerry Marston (Vedúci spevák Jerryho a kardiostimulátorov, ktorý nahral definitívnu verziu piesne „You Will Never Walk Alone“), americký hudobný producent Bill Spectre, Americký moderátor talkshow Larry King, A slávny slovenský futbalový tréner Jozef Venglos.

  • Vláda-19 sa šíri ďalej

Počet potvrdených prípadov Govit-19 Celosvetovo prekročil hranicu 100 miliónov a globálny počet obetí prekročil 2 milióny, nádej však prišla, keď budú vakcíny čoraz viac distribuované.

13. januára 2021, po nepokojoch v USA, najmä však v americkom hlavnom meste vo Washingtone, Joe Biden Bol oficiálne investovaný do nového postu Bieleho domu, a tým sa skončil Donald Trump Zvládanie.

READ  Novinky a ukážky tímu Rusko vs Slovensko

20. januára 2021 predseda Palestínskej národnej komisie Mahmúd Abbás, Vyhlásil prvé štátne voľby za posledných 15 rokov. Voľby sa konali 24. januára 2021 v Portugalsku Marcelo Rebello de Sous sa Bol znovu zvolený.

  • Ruší festival v Riu de Janeiro

21. mája 2021, starosta Ria de Janeiro, Eduardo Base, Oznámil, že v júli sa kvôli epidémii nebudú konať žiadne festivalové slávnosti, mesto tak prvýkrát symbolickú akciu zrušilo.

  • Zákaz vychádzania v Holandsku

Od 23. januára 2021 platí v krajine prísny zákaz vychádzania, aby sa zabránilo šíreniu Govit-19. Realizácia takýchto opatrení po prvýkrát od druhej svetovej vojny vyvolala protesty v uliciach krajiny.

  • Nový dátum volieb do FC Barcelona

Dňa 26. januára 2021 sa Výkonný orgán FC Barcelona Po zrušení 24. januára z dôvodu obmedzení miestneho zastupiteľstva podľa vlády Govt-19 bol nový termín prezidentských volieb oznámený na 7. marca.

Po ôsmich výpravách teda Husca, Bilbao, Granada, C celková plocha 7 818 km), Travel!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close